Zpět na » 1. Bundesliga » Šimůnek má namířeno do Kaiserslauternu

1. Bundesliga - Šimůnek má namířeno do Kaiserslauternu

Šimůnek má namířeno do Kaiserslauternu © -

0

Líbilo se

13.06. - Třiadvacetiletý talentovaný obránce Jan Šimůnek podle německého listu Bild opustí Wolfsburg a přestoupí do celku nováčka bundesligy 1.FC Kaiserslautern. Šimůnek v neděli agentuře Mediafax řekl, že svůj odchod bude řešit až po návratu z dovolené v Dubaji.

Kaiserslautern podle německého listu zaplatí za služby českého stopera jeden milion eur (asi 26 milionů korun). I když německý list píše o transferu jako o hotové věci, podle informací agentury Mediafax ještě není přestup zrealizován.

"Zatím nikam nepřestupuji. Momentálně jsem na dovolené v Dubaji a celou věc budu řešit až po svém návratu domů," řekl v neděli agentuře Mediafax Jan Šimůnek. Podobně vidí celou situaci okolo třiadvacetiletého hráče Šimůnkův agent Pavel Paska ze společnosti International Sport Management. "Vím, že se o tomto přestupu mluví a píše v tisku. Nic konkrétního se však do návratu Honzy Šimůnka z dovolené dít nebude," řekl Paska agentuře Mediafax.

Šimůnek výraznou měrou přispěl "Vlkům" v sezoně 2008/09 k zisku mistrovského triumfu, po odchodu trenéra Felixe Magatha ale nedostával ve Wolfsburgu mnoho příležitostí a vypadl také ze sestavy české reprezentace.

Třiadvacetiletý obránce odehrál v bundeslize, kam zamířil v srpnu 2007 ze Sparty Praha, celkem 52 zápasů. Na premiérový gól však stále čeká. V Kaiserslauternu by se Šimůnek mohl setkat s dalším Čechem, v kádru vítěze letošního ročníku 2. bundesligy hraje záložník Jiří Bílek.

Adam Tkadlec / Mediafax

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
warel - 15.06. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://sante.blog.cz/

warel
Reklama
Reklama
Nejnovější články