Zpět na » 1. Bundesliga » Wolfsburg údajně převezme Houllier

1. Bundesliga - Wolfsburg údajně převezme Houllier

Wolfsburg údajně převezme Houllier © - Gérard Houllier

3

Líbilo se

19.04. - Vedení německého VFL Wolfsburgu již před pár týdny potvrdilo, že by rádo našlo trenéra, který povede mužstvo v příští sezóně. Současný trenér Köstner by se měl opět přesunout k rezervnímu mužstvu, které vedl v minulých sezónách, ale v té letošní převzal A-týmu od Armina Veha, který po neuspokojivých výsledcích odstoupil.

Dnes navíc přišel s velice zajímavou zprávou deník "Kicker", který informoval o tom, že se VFL dohodli s francouzským trenérem Gerardem Houllierem. Dvaašedesátiletý kouč v minulosti trénoval např. FC Liverpool nebo Olympique Lyon. Podle všeho už chybí jen Houllierův podpis smlouvy, ke kterému by mělo dojít ještě v tomto týdnu. Představitelé německého celku tuto zprávu nepotvrdili, ale ani nevyvrátili: "My nemáme nic, co bychom momentálně mohli prozradit. Řekli jsme, že na konci dubna chceme mít jasno a to také platí. Během následujících dvou až tří týdnů tedy představíme nového kouče."

Gerard Houllier v současnosti pracuje jako technický ředitel francouzského fotbalového svazu. Ve Wolfsburgu je pro něj nachystaná smlouva na tři roky. Zkušený trenér přesně odpovídá požadavkům, které vedení VFL chtělo splnit. Otázkou už tedy zůstává jen to, kdo by se stal Houllierovým asistentem. Určitě by to měl být člověk, který se v německém fotbale a jeho okolí dobře vyzná. Nejčastěji se skloňují jména jako Markus Babbel nebo Christian Ziege. Oba hráli v Liverpoolu právě za Houlliera.

Markus Babbel by však ráději sám nějaké mužstvo vedl a vypadá to, že v případě sestupu berlínské Herthy by se mohl chopit kormidla právě u tohoto klubu. To osmatřicetiletý Ziege se nechal slyšet, že by se takové atraktivní nabídce rozhodně nebránil.

Wolfsburg po loňském titulu prožívá mistrovskou kocovinu. Aktuálně je na osmém místě Bundesligy a nevypadá to, že by se pro příští sezónu měl kvalifikovat do některého z evropských pohárů.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
wentok - 20.04. Odpovědět

Zdravím
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://freto.blog.cz/

wentok
hfhvki - 20.04. Odpovědět

Ten "měl" převzít i Českou reprezentaci. Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

hfhvki
Redsss - 19.04. Odpovědět

Tohto trenera mam rad a rad spominan na časi ked trenoval aj Liverpool drzim mu palce..

Redsss

Velký trenér, ale budou se od něj očekávat velké úspěchy.

ostravak
mbeast - 19.04. Odpovědět

Houlliera jsem měl vždycky rád, je sympaťák.

mbeast
Reklama
Reklama
Nejnovější články