Zpět na » 1. Bundesliga » Zvjedzan Misimovič: Včera hvězda, dnes psanec

1. Bundesliga - Zvjedzan Misimovič: Včera hvězda, dnes psanec

Zvjedzan Misimovič: Včera hvězda, dnes psanec © -

3

Líbilo se

05.03. - NEPŘEHLÉDNĚTE Ve fotbale se to stává. V jeden moment jste pro fanoušky modlou a zbožňován, za pár měsíců se vše otočí, pískají na vás a bučí. Je to aktuální problém špílmachra Wolfsburgu Misimoviče. Hovoří se dokonce o jeho odchodu pryč.

Vloni při cestě Vlků Bundesligou k mistrovskému titulu byl Zvjezdan Misimovič, záložník z Bosny a Hercegoviny, hlavní postavou. Rozdával pasy útočníkům a společně s Grafitem a Džekem se stali nejobávanějším ofenzivním triem německé nejvyšší soutěže.

I letos posílá Misimovič dobré pasy, tvoří hru, ale Wolfsburgu se nedaří a fanoušci dávají svou nevoli s výkony nejvíce pocítit právě jemu. Ale proč? Vždyť v součtu gólů a přihrávek i v hodnocení magazínu Kicker je mezi hráči klubu na druhém místě, vždy za Edinem Džekem.

Misimovič má sice výborný přehled, umí střílet góly a ještě lépe je připravovat, baví diváky technickými kousky, ale není dříčem. Občas působí na place ledabyle, lhostejně, brání jen tehdy, když se mu chce, což se nestává zrovna často.

V posledních měsících se svezl s mizérií Wolfsburgu a stal se terčem pískotu fanoušků. Manažer Dieter Hoeness prohlásil, že by se tato skutečnost neměla přeceňovat a snažil se celou situaci zlehčit. Na Misimovičovi je však znát, že je reakci fandů nemile zaskočen. Při vítězné brance v posledním zápase ani neběžel za fanoušky svou branku oslavit.

Pokud se vzájemné vztahy nevylepší, je pravděpodobné, že tvořivý středopolař Wolfsburg opustí. Zájem nedávno projevil Arsenal, hovořilo se o madridském Atleticu, alternativou je také Bosňanův odchod k trenérovi Magathovi do Schalke.

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
laveto - 06.03. Odpovědět

Zdravím
Mám na dnešní den velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Zápas dám dnes zdarma.
info zde:

http://freto.blog.cz/

laveto
hfhvki - 06.03. Odpovědět

Já bych ho chtěl do týmu hned. Z těch 3 klubů, hlavně ne Schalke a Atletico, podle mě půjde herně dolů.

hfhvki
messi13 - 05.03. Odpovědět

Arsenal a Atleti Smajlík 1 fantastický hráč a nezaslúži si to Smajlík 11

messi13

Souhlasim stím, že je to fantastický hráč a nezaslouží si to !! Dokonce souhlasim i stim, že by mu seděla Španělská Liga, ale myslím si že by zapadl spíš do Valencie Smajlík 1

Thomas2310
messi13 - 06.03. Odpovědět

tam je Silva, Mata, Villa, Joaquín, Vicente a Pablo ale kdo bude brániť Smajlík 2 skôr Atleti nejakého dobrého nahrávača k Aguerovi a Forlánovi

messi13
Voky - 06.03. Odpovědět

Nezapomen na Baraju a Albeldu Smajlík 3 Smajlík 2

Voky
Voky - 05.03. Odpovědět

Moravek ma problemy se prosadit tet jeste s Misimovičem....:D

Voky

Taky všichni chachaři milovali Otepku a jak se přestalo dařit, tak z něho byl psanec. To je ve všech klubech, k fotbalu to patří.

ostravak

Morávek je piča nevím co v Schalke Smajlík 3 Smajlík 3

Varadi11
fresh - 06.03. Odpovědět

ty si pica!!!

fresh

Arsenal alebo Schalke Smajlík 1

Ranger_Barry
Sendi - 05.03. Odpovědět

hlavně ne do schalke, to už by si morávek fakt neškrtnul...

Sendi
Reklama
Reklama
Nejnovější články