Zpět na » 1. Bundesliga » Bastürk se vrátil ve velkém stylu

1. Bundesliga - Bastürk se vrátil ve velkém stylu

0

Líbilo se

14.08. - Záložník VfB Stuttgart Yildiray Bastürk nastoupil poprvé od svého zranění stehna do zápasu a hrál výborně. Při vítězství 8:0 v přátelském zápase proti SpVgg Ludwigsburg odehrál první poločas.

Turek přišel před sezonou z Herthy Berlín, jenže na soustředění v rakouském Irdingu si přivodil zranění nohy a měsíc se musel bez fotbalu obejít. Hodně mu to stížilo začlenění do nového kolektivu i sžití se s týmem.

Jako ofenzivní záložník přišel posílit post, který není v týmu úřadujícího mistra tou nejsilnější stránkou. V prvním zápase proti Schalke tam hrál Antonio da Silva, nehrál sice vyloženě špatně, ale svým výkonem neoslnil.

Proto je možné, že by se zkušený Bastürk mohl dostat do základní sestavy Stuttgartu už v nejbližším soutěžním utkání, kdy VfB jede právě na hřiště Bastürkova bývalého mužstva - Herthy BSC.

Proti Ludwigsburgu hrál výtečně také Ewerthon, který se blýskl hned čtyřmi góly. Po jednom zásahu si připsal jeho útočný parťák Marica, dále Farnerud, Mandjeck a Fischer. Levý obránce Ludovic Magnin musel být po faulu protihráče střídán, ale do soboty by měl být fit.

Jakub Sitek / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články