Zpět na » 1. Bundesliga » Zápisníček Luboše Pecky

1. Bundesliga - Zápisníček Luboše Pecky

0

24.10. - V posledním kole remizoval Aachen na hřišti Osnabrückenu 2:2 poté, co první poločas vyhráli hosté 2:1. Luboš Pecka tentokráte do zápasu nezasáhl kvůli zranění zad.

V minulém kole hrály Cáchy s Osnabrückem, po poločase jste vedli 2:1, ovšem čtvrt hodiny před koncem si dal vlastní gól Németh. Jakou měl zápas úroveň?
Určitě nám pomohlo rychlé vedení. Zápas měl dobrou úroveň. Soupeř chtěl co nejdříve vyrovnat a také se mu to povedlo. Poté jsme si vypracovali pár šancí a gól jsme vstřelili z nacvičené standartní situace. Ve druhé půlce jsme chtěli kontrolovat hru a celkem se nám to dařilo. Domácí se ale snažili vyrovnat a po jednom z rohů se jim to povedlo, když si dal vlastní gól Szilly.

Vyčítali v kabině poté Szilárdovi spoluhráči, že díky jeho vlastenci jste přišli de facto o dva body?
Szilli se jim omluvil, ale kluci mu řekli, že se to může stát každému. Nic mu nevyčítali.

Vy jste tentokrát nebyl ani na lavičce, proč?

Na lavičce jsem byl, ale jenom jako divák. Při ranním tréninku se mi zablokovala záda a skoro jsem se nemohl hýbat. Dostal jsem i opichy, ale nic mě nepomohlo.

Trenér změnil rozestavení, oproti dřívějšímu systému 4-3-3 hrál Aachen nyní klasickým systémem 4-4-2. Jaký měl k tomu trenér důvod?

Myslím si, že jsme hráli ve stejném rozestavení jako dříve (podle zápisu na oficiálních stránkách Aachenu hráli místo obvyklých 4-3-3 skutečně 4-4-2 - pozn. redakce).

Překvapil vás výsledek některého z dalších zápasů druhé bundesligy?
Vítězství Fürthu v Mnichově 3:0.