Zpět na » 1. Bundesliga » Bundesliga chudne o Čechy. Mimo je Kadlec i Fenin

1. Bundesliga - Bundesliga chudne o Čechy. Mimo je Kadlec i Fenin

Bundesliga chudne o Čechy. Mimo je Kadlec i Fenin © daylife.com - Michal Kadlec

2

Líbilo se

17.10. - Michal Kadlec, levý obránce Leverkusenu, a Martin Fenin, útočník Frankfurtu. Dva nejnadějnější čeští fotbalisté v Bundeslize jsou kvůli zranění mimo hru. Kdy se vrátí?

Jsou mladí, perspektivní, znají pocit po vstřeleném gólu v jedné z nejslavnějších fotbalových lig. Vědí, jaké je nosit dres prvního týmu českého národního mužstva. Hrát ale nemohou, limitují je zranění.

Prvním takovým případem je Michal Kadlec, krajní bek Leverkusenu, který se během jediného roku vypracoval v takřka nepostradatelný článek sestavy Bayeru.

V zápase české reprezentace si poranil vazy v kotníku, a ačkoliv měl podle prvních prognóz toto kolo již hrát, podrobnější kontrola odhalila natržení vazu a na trávníky se vrátí asi za 14 dní.

Větší zdravotní lapálie trápí Martina Fenina. Útočník s raketovým startem do Bundesligy se neztratil ani v minulém ročníku, kdy byl nejlépe přihrávajícím fotbalistou Frankfurtu. Letos ho ale v sestavě Eintrachtu příliš nevídáme.

Měl potíže s třísly, potom s břišními svaly. Jeho snaha o návrat na hřiště připomíná marnou sisyfovskou práci. Konečně se zdá, že bude fit, pak však přijde další rána, další zranění. To podlamuje útočníkovu psychiku, Fenin se dokonce jel léčit domů do Česka, aby si odpočinul od německého stereotypu. Čas jeho návratu je ve hvězdách, několik týdnů ale rekonvalescence ještě jistě potrvá.

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Area59 - 17.10. Odpovědět

jo tak tomuhle se říka fest smula ale doufam ze se martin z toho dostane brzo a uvidime ho valet v repre s neckou

Area59
betinek - 17.10. Odpovědět

Škoda no.Brzo se uzdravte máte ještě zdravé kosti.

betinek
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články