Zpět na » 1. Bundesliga » Obhajoba titulu je utopií, tvrdí Veh

1. Bundesliga - Obhajoba titulu je utopií, tvrdí Veh

Obhajoba titulu je utopií, tvrdí Veh © -

0

Líbilo se

02.07. - Ve Wolfburgu stále panuje nadšení ze zisku mistrovského titulu, fanoušci se těší na ten následující, jejich přehnaná očekávání však chladí nový kouč Vlků Armin Veh. Rázně upozorňuje, že Wolfsburg první místo nejspíš neobhájí.

Armin Veh, nástupce Felixe Magatha na lavičce Wolfsburgu, bude mít velmi těžký ukol. Přichází na lavičku zelenobílých po zisku mistrovského titulu a od prvního kola bude pod velkým tlakem namlsaných fanoušků.

Veh moc dobře ví, jak chutná opojná radost po překvapivém zisku titulu mistra Bundesligy. Moc dobře ale také ví, jak složité je obhajovat, jak velká tíha na mužstvo působí, čím vším si musí hráči i realizační tým projít.

V sezoně 2006/2007 totiž dotlačil mladé mužstvo Stuttgartu k bundesligovému prvenství, následující rok však byl o poznání horší. Zejména na podzim se týmu nedařilo, nejednou se pohyboval nebezpečně blízko sestupovému pásu.

Wolfsburg má, zdá se, zkušenější mužstvo, riziko špatných výsledků zde ale leží také. Možná proto Veh odmítá roli favorita soutěže. "Nikdo nás nemůže žádat o obhajobu titulu, myslí-li to vážně. Toto je pochopitelné v Bayernu, ne ve Wolfsburgu," snaží se odvést pozornost jinam.

"Klást si za cíl získat další titul by bylo velmi přehnané, zavání to utopií," pokračuje Armin Veh. Zároveň však zdůrazňuje, že sílu mají Vlci neoddiskutovatelnou: "Nechceme se oslabit, naopak ještě více posílit. Pokud bychom prodali Džeka, museli bychom koupit někoho stejně dobrého. A nikoho takového na trhu nevidím."

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Spurs22 - 10.07. Odpovědět

VfL WOlfsburg Czech and Slovak FanClub
www.vflwolfsburg.webnode.sk

Spurs22
petr22 - 07.07. Odpovědět

to je blbec to asi hracum vlku nedoda sebevedomi blbec je to

petr22

trener ,ktery neveri...

banicecek
stewo - 04.07. Odpovědět

Zdravím.
Mám na dnes velmi zajímavý zápas.
Naprostá 100% jistota. Dám ho dnes zdarma.
info zde:

http://stewo.blog.cz/

stewo

budou radi že se dostanou do evropy

Fernando.Torres
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články