Zpět na » 1. Bundesliga » Hoffenheim znovu nevyhrál, tentokrát podlehl Herthě

1. Bundesliga - Hoffenheim znovu nevyhrál, tentokrát podlehl Herthě

Hoffenheim znovu nevyhrál, tentokrát podlehl Herthě © daylife.com - Patrick Ebert

0

25.04. - Hertha Berlín si i bez Andreje Voronina poradila na hřišti Hoffenheimu a vyhrála zde 1:0. Její klasická hra ji po týdnech konečně přinesla ovoce, Hoffenheim se naopak propadá stále dolů.

Začátek utkání patřil především domácímu TSG, příliš šancí se však nenarodilo. Ve 23. minutě střílel velmi nebezpečně Janker, ale výborný zákrok vytáhl brankář hostí Jaroslav Drobný.

Marko Pantelič se snažil při absenci Voronina zaujmout a vynutit si návrat do základní sestavy a dařilo se mu dobře. V úvodních minutách měl jednu ne beznadějnou střelu, v závěru poločasu pak přihrál Ebertovi na jedinou branku střetnutí. Mladý záložník vystřelil tak dobře, že Timo Hildebrand neměl nárok na jeho ránu efektivně zareagovat.

V druhé půli se Hoffenheim dostal ke dvěma velmi dobrým příležitostem ke srovnání, ani jednou ale neuspěl. Pětadvacet minut před koncem selhal Obasi a vystřelil vedle, v 77. minutě pak smolař Sanogo nastřelil jen spojnici tyčí.

TSG 1899 Hoffenheim - Hertha Berlín 0:1 (0:1)

Branky: 40. Ebert