Zpět na » 1. Bundesliga » Fenin: Na krunýř už jsem si zvykl, budu v něm hrát

1. Bundesliga - Fenin: Na krunýř už jsem si zvykl, budu v něm hrát

Fenin: Na krunýř už jsem si zvykl, budu v něm hrát © bundesliga.de - Martin Fenin

0

Líbilo se

18.04. - Německý fotbalový klub Eintracht Frankfurt může počítat pro sobotní zápas proti Borussii Mönchengladbach také s útočníkem Martinem Feninem. Bývalý český reprezentant bude hrát po zranění žebra s ochranným krunýřem, uvedl v pátek na svých webových stránkách.

Fenin si zlomil žebro na začátku dubna a podle prvních odhadů měl chybět asi měsíc. Neuběhly však ani dva týdny a Fenin je připravený naskočit do sobotního zápasu proti Borussii Mönchengladbach. Zlomené žebro nyní zakryje karbonovým krytem a bude tak připraven nastoupit k důležitému utkání, ve kterém se "Orli" mohou přiblížit záchraně.

"Po zlomenině jsem měl tři dny volno a pak začal individuálně trénovat," řekl Fenin, který se od úterý připravuje s mužstvem. "V pátek jsem naplno absolvoval předzápasový trénink. Po něm se mě trenér ptal, jestli se cítím na zápas. Já řekl, že jsem připravený," dodal.

Návrat mu ulehčuje karbonový kryt, který má modelovaný přímo na tělo. "Není přes celý hrudník, ale půlka vpředu a půlka vzadu, takový polooblouk. Hůř se v něm nadechuje, ale už jsem si na to zvykl. V pohybu mě vůbec neomezuje," řekl český útočník, který přesto bolest pociťuje. "Snažím se bolest odblokovat. Před zápasem asi dostanu injekci. Cítím, že s ní to půjde," je rozhodnutý do zápasu naskočit.

V soubojích se Fenin šetřit nechce. "Díky tomu krytu nemám strach. Pokud mě někdo smolně nebo blbě netrefí, měl bych to zvládnout a nic by se stát nemělo," doufá. "Při tréninku se můj stav zlepšoval, soubojů jsem se postupně přestával bát. Jsem rád, že jsem se dal dohromady tak rychle. Není to super, ale hrát se dá," dodal Fenin.

Sobotní utkání proti Mönchengladbachu zásadně promluví do vývoji v tabulce. Pokud Frankfurt vyhraje, Borussii, která je na barážové pozici, odskočí na devět bodů. "Tím bychom byli z nejhoršího venku a v podstatě bychom se zachránili. Je to důležitý zápas, který si moc přejeme vyhrát. I proto jsem se snažil rychle uzdravit a udělat maximum, abych mohl nastoupit," zakončil bývalý útočník Teplic.

Kam dál?

v l / Mediafax, Jirka Štádler

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

reklama fuj

fifa-real-euroliga

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 tj, patří mu to.
Hledáme zkušené redaktory - www.mufcportal.com

mufcportal.com
Zhilak - 18.04. Odpovědět

To ma z toho chlastu, vydrzi ted hodne Smajlík 2

Zhilak
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články