Zpět na » 1. Bundesliga » Kuranyi zdůraznil záměr zůstat v Schalke

1. Bundesliga - Kuranyi zdůraznil záměr zůstat v Schalke

Kuranyi zdůraznil záměr zůstat v Schalke © -

0

Líbilo se

18.03. - Kevin Kuranyi, kdysi nedoknutelný hráč základní sestavy, v letošní pro Schalke neúspěšné sezoně několikrát zůstal na lavičce náhradníků, což vede média ke spekulacích o jeho odchodu. Zájem navíc projevil Lokomotiv Moskva.

Bohaté ruské kluby stále častěji hledají posily i v nejvyspělejších fotbalových zemích a Kuranyi se pro ně jeví jako ideální cíl.

V sedmadvaceti letech je v ideálním fotbalovém věku, má stále dost sil, přitom disponuje zkušenostmi z mnoha těžkých zápasů na mezinárodním poli i v evropských pohárech. Prověřený střelec, jehož největší devízou je hra hlavou.

Klasický hrotový útočník začátkem jara vypadl ze základní sestavy Schalke a ačkoliv už si ztracenou pozici znovu vydobyl, spekulace o jeho odchodu neustaly.

"Ze všech těch zpráv mi jako hlavní dojem přijde, jako bych chtěl být v létě pryč. Tak to ale není," uvádí Kuranyi na pravou míru. "Pokud všechno zůstane, jak je, chtěl bych zůstat. S touto sezonou spokojen nejsem, ale věřím, že se zlepšení dostaví."

Kam dál?

Jakub Sitek / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
corty37 - 20.03. Odpovědět

do ruska ne!! Smajlík 11

corty37

at zustane,da dva tri goly chytne formu a schalke si ho bude zase vazit,kazdej ma obcas utlum a voni hned ze kdyz si obcas posedi,tak pujde v lete pryc....nechapu Smajlík 11

DEFAULT17
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články