Zpět na » 1. Bundesliga » Frankfurt s Hannoverem bez gólu

1. Bundesliga - Frankfurt s Hannoverem bez gólu

0

27.10. - Páteční předehrávka 11. kola mezi Frankfurtem a Hannoverem skončila po devadesáti minutách podle předpokladu remízou, a to bezbrankovou.

Vyprodaná Commerzbank Arena viděla bohužel hodně podprůměrné a nudné utkání, které snad nemohlo skončit jiným výsledkem. Domácí si chtěli po hodně nepovedeném vystoupení z minulého kola, kdy prohráli 1:5 na hřišti Norimberku spravit chuť, jenže moc se jim to nepovedlo a s remízou mohou být spíše spokojeni.

Oba týmy si v první půli nevypracovali téměř žádné výraznější šance a když už náhodou se před Husztim otevřela po chybě domácího gólmana zcela prázdná brána, nedokázala maďarská hvězda z 20 metrů zamířit přesně. Ve druhém poločase byli přeci jen o něco aktivnější hosté, ale i dvě šance Christiana Schulze zůstali nevyužité. Ovšem o zápasem mohl v 78. minutě rozhodnout domácí Amanatidis, ale brankář Robert Enke ho vychytal výborným zákrokem.

Eintracht Frankfurt – Hannover 96 0:0

Eintracht Frankfurt: Markus Pröll, Sotirios Kyrgiakos, Patrick Ochs, Marco Russ, Michael Fink, Junichi Inamoto, Benjamin Köhler, Alexander Meier, Albert Streit, Markus Weissenberger (46. Michael Thurk), Ioannis Amanatidis

Hannover 96: Robert Enke, Vinicius, Steve Cherundolo, Frank Fahrenhorst, Christian Schulz (56. Altin Lala), Michael Tarnat, Hanno Balitsch, Szabolcs Huszti (80. Benjamin Lauth), Sergio Pinto (86. Arnold Bruggink), Jan Rosenthal, Mike Hanke

Diváci: 45 000