Zpět na » 1. Bundesliga » Kuranyiho smlouva byla ukončena, napsal hacker na web Schalke

1. Bundesliga - Kuranyiho smlouva byla ukončena, napsal hacker na web Schalke

Kuranyiho smlouva byla ukončena, napsal hacker na web Schalke © -

0

Líbilo se

13.02. - Nečekaná zpráva se objevila oficálních internetových stránkách Schalke 04. Podle ní byla Kevinu Kuranyimu, který v současnosti nehraje v ideální formě, rozvázana smlouva. Zjistilo se však, že článek napsal jistý hacker, který se naboural do databáze webu. Sám hráč vzal celou situaci s humorem.

Přestože se Kuranyimu příliš nedaří a ztratil i své místo v základní sestavě klubu, ukončení smlouvy by nikdo nečekal. Na stránce schalke04.de se taková zpráva objevila, jednalo se však o žert.

Správci webu rychle článek stáhli a vedení později celou situaci vysvětlilo. Informace vyvolala velkou vlnu vzrušení, samotný útočník byl přitom jedním z posledních, kdo se ji dozvěděl.

"Byl jsem s manželkou a dvěma příteli na večeři, jen jsme seděli, relaxovali a jedli," vzpomíná Kuranyi. "Mobilní telefon jsem měl potichu a když jsem později mrkl na jeho displej, nestačil jsem se divit. Měl jsem spoustu zmeškaných hovorů a textovek s textem ´Co se s tebou děje?´," směje se útočník.

Celou situaci vzal s nadhledem. "Musím to brát s humorem, není to poprvé, kdy někdo zneužil moje jméno," usmál se Němec, který neprožíva nejlepší období své fotbalové kariéry.

Před několika měsíci byl po svévolném, neomluveném opuštění reprezentačního srazu vyloučen trenérem Joachimem Löwem z národního týmu. Na podzim nehrál v nijak oslnivé formě a vypadl ze základní sestavy Schalke. Alespoň, že ukončení smlouvy je pouhým žertem...

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

masakr ... škoda.... doufal jsem že na Slavistýckém webu ten přestup tavarese do hamburgu je taky jen práce Hackera bohužel Smajlík 13 Smajlík 14

Tavares96
Zuzík - 13.02. Odpovědět

Smajlík 2 masakr

Zuzík

to jsou mi věci

Jamie Carragher

Škoda zrovna jsem načínal šampáňo

Sir_Psycho_Sexy

LOL to je moc xD xD xD

Baniček
ojakub - 13.02. Odpovědět

Smajlík 3

ojakub
Pepe 3 - 13.02. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Pepe 3
Spingy - 13.02. Odpovědět

to muselo fanoušky nasrat, že zůstal Smajlík 1

Spingy

to je hrozný co se dneska děje Smajlík 5

fotbal-games
Voky - 13.02. Odpovědět

Smajlík 3

Voky
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články