Zpět na » 1. Bundesliga » Náhradou za Ibiševiče je Sanogo

1. Bundesliga - Náhradou za Ibiševiče je Sanogo

Náhradou za Ibiševiče je Sanogo © -

0

Líbilo se

28.01. - Ani Wellington, ani Kai Herdling, ale Boubacar Sanogo by měl na hrotu útoku Hoffenheimu nahradit dlouhodobě zraněného nejlepšího střelce ligy Vedada Ibiševiče. Osvědčený forvard přichází na půlroční hostování.

Ačkoliv vedení Hoffenheimu přivedlo do kádru z Mannheimu Kaie Herdlinga, hlavní postavou, která by měla nahradit Ibiševiče, se stal Boubacar Sanogo.

Mohutný útočník přesně splňuje požadavky, které po náhradě vyžadoval trenér Ralf Rangnick. Je dostatečně prověřený, o jeho střeleckých kvalitách se dobře ví a přitom není nijak starý. V šestadvaceti letech je v ideálním fotbalovém věku.

V Bundeslize nastřílel už čtyřiadvacet branek, je reprezentantem Pobřeží Slonoviny, její dres navlékl už šestnáctkrát. Ve Werderu toho letos moc neodehrál, a tak byl ideálním cílem pro TSG. Přesto tvrdí: "Bylo to velké překvapení."

Přišel na půlroční hostování, Hoffenheim za něj poslal do Brém 1,2 miliónů eur. V případě zájmu může klub uplatnit opci na následný přestup.

"Jsem šťastný a smutný zároveň," tvrdí Sanogo. "Jsem spokojený, že jsem se dostal do tohoto mužstva, do tohoto klubu. Ale možná nedostanu více příležitostí za Hoffenheim hrát." Záleží však pouze na něm. Přesvědčí-li a vystřílí nováčkovi titul, zájem vedení určitě bude. I poté, co se vrátí Ibiševič.

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

letos bde mít titul nečekaně WERDER BREMEN

Tavares96

Dobra posila!!!!,,hofik,,vyhraje titul!!!!!bude to nejvetsi prekvapeni!!! Smajlík 17

galinecekLFCFCS

No tak nech dá vela gólov a TSG získa titul. Budem radšej akoby ho mal vyhrať Bayern. Okrem HSV Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18

Ranger_Barry
messi13 - 29.01. Odpovědět

Sanogo je dobry a pri tom utocnom futbale hofiku tak maju na to aby niekto ukradol titul debilnemu BAYERNU... Smajlík 18 HSV Smajlík 18 TGS Smajlík 18

messi13

Tak to je nejlepší náhrada jakou mohli přivést titul už maj zajištěn páč Sanogo je špičkovej hrot skvělá náhrada za Ibiševiče Smajlík 7 Smajlík 7

mildanovas
Hasisak - 29.01. Odpovědět

Přál bych mu aby se tam rozstřílel jako ďábel Smajlík 7 a TSG bude mistrem Smajlík 17

Hasisak

hm todle jsem nečekal.Sanogo má na to aby držel Hoffenheim jako Ibiševič Smajlík 1

klit0ris

já říkám že to bude někdo z wrerderu a taky že je Smajlík 17

Tavares96
Reklama
Reklama
Nejnovější články