Zpět na » 1. Bundesliga » Pavel Pardo odchází ze Stuttgartu

1. Bundesliga - Pavel Pardo odchází ze Stuttgartu

Pavel Pardo odchází ze Stuttgartu © -

0

Líbilo se

06.01. - Mexický defenzivní záložník Pavel Pardo, jeden z nejdůležitějších článků sestavy VfB při jeho cestě za titulem před dvěma lety, opouští Německo a přestupuje do svého bývalého klubu CF América.

Dva a půl roku strávil zkušený středopolař ve Stuttgartu, odehrál přes sedmdesát utkání a dal čtyři branky. Jeho kvality byly zejména v defenzivní práci ve středu pole a také díky jeho umu se Stuttgart stal v roce 2007 mistrem Bundesligy.

Pardo se po zimních prázdninách vůbec nevrátil do Německa, přijede jen na pár dní dořešit přestup a stěhování domů do Mexika.

"Pavel dostal velmi atraktivní nabídku z América a rozhodl se ji přijmout. Vzhledem k tomu, co pro klub udělal, jsme souhlasili s předčasným ukončením smlouvy a přejeme mu do budoucna jen to nejlepší," vysvětlil postoj VfB jeho sportovní ředitel Horst Heldt.

"Pavel Pardo byl hlavní postavou při výhře titulu v roce 2007 a navždy bude součástí VfB. Společně s Ricardem Osoriem byl prvním Mexičcanem v Bundeslize. Během celých dvou a půl let se choval jako příkladný profesionál," nalézá Heldt pouze slova chvály.

Kam dál?

Jakub Sitek / bundesliga.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

To je super Smajlík 2 Smajlík 18 ..tak a America sa môže znova stať majstrom Mexika Smajlík 18

Ranger_Barry
Voky - 06.01. Odpovědět

jezis ne!ty ses....

Voky
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články