Zpět na » 1. Bundesliga » Van Bommel: Noviny jdou proti nám

1. Bundesliga - Van Bommel: Noviny jdou proti nám

Van Bommel: Noviny jdou proti nám © -

0

Líbilo se

12.10. - Mark van Bommel byl před startem letošního ročníku Bundesligy jmenován kapitánem Bayernu, jenže krásné dny brzy skončily. Proti Dortmundu zbytečně oslabil svůj tým už ve 23. minutě a spekulovalo se o odebrání kapitánské pásky. To se nestalo, ovšem holandský záložník proseděl poslední zápas na lavičce náhradníků.

Nenastoupil ani v druhém zápase Ligy Mistrů a potvrdilo se, že po zkratu v utkání s Dortmundem a také slabém výkonu proti Brémám není jeho pozice v Bayernu ideální.

Ve špatném rozpoložení je celý tým Bayernu, podle van Bommela však situace není tak černá, jak se tvrdí. "V Německu se strašně přehání. Každý bulvární plátek proti Bayernu něco má," zlobí se Holanďan.

Promluvil však také o své situaci. "Nehraji, tak nemůžu být spokojen," tvrdí. "Jsem kapitánem slavného klubu a má nespokojenost se musí interně řešit. Takové věci se stávají a musí se řešit."

Už před sezonou v době, kdy se spekulovalo o novém kapitánovi Mnichova, hovořily některé hlasy o přílišné výbušnosti van Bommela. Záložník se dušoval, že se v tomto směru polepší, opak byl však pravdou. Jürgen Klinsmann mu proto doporučil pomoc sportovního psychologa.

"Není to nic zvláštního, takového psychologa má mnoho klubů. Není to tak, že bych v devět ráno přišel za lékařem a hodinu bych vleže vyprávěl o svých problémech," popisuje jednatřicetiletý fotbalista. "Psychologové s námi normálně komunikují, nic většího v tom nehledejte."

Van Bommelovi končí po tomto ročníku smlouva a novou stále ještě nepodepsal. "Už jsme o prodloužení mluvili, ale nakonec jsme se rozhodli jednání odložit," naznačil, že podpis nové smlouvy bude možná komplikovaný.

Kam dál?

Jakub Sitek / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Komec - 16.10. Odpovědět

a čemu se dívý jako ?, Bayern jsou největší lamy na světě !

Komec

Mal ostat tam bol osobnost. Teraz v Bayerne pod Klinsmannom hra raz za cas aj ked je kapitan. Skoda za v Bayerne neostal Hitzfeld. Ale kaslat na Bayern. HSV GO!!! Smajlík 18

Ranger_Barry
Recoba - 13.10. Odpovědět

Van Bommel by měl navštívit odbornou pomoc...

Recoba
Hanzi - 12.10. Odpovědět

van Bommel nebreč tu ty cipe, radši začni něco dělat na hřišti stejně jako cely slavny Bayern! Smajlík 16

Hanzi

no ac taktiez nic moc

fabregas004
LA KING - 13.10. Odpovědět

presně tak dostaly naloženo od Brém(y) muzou si zato samy Smajlík 8

LA KING
Hanzi - 13.10. Odpovědět

AC uz se zveda a aspon si nestezuji v novinach Smajlík 1

Hanzi
CESCx4 - 12.10. Odpovědět

paci sa mi ten obrazok,velmi vystizny (cely bayern)

CESCx4
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články