Zpět na » 1. Bundesliga » Souhrn 11. kola Bundesligy

1. Bundesliga - Souhrn 11. kola Bundesligy

0

28.10. - Aktualizováno! Jediná branka padla v nedělní dohrávce 11. kola 1. Bundesligy! Souboj Dortmundu s Bayernem skončil před více jak 80ti tisíci diváky bez branek. Hamburger SV však ukázal, že v současné době má formu a zvítězil na hřišti Duisburgu 0:1...

Eintracht Frankfurt - Hannover 96 0:0

Více informací o tomto utkání naleznete zde.

Rozhodčí: Gräfe

Frankfurt: Pröll - P. Ochs, Russ, Kyrgiakos, Köhler - Inamoto, M. Fink - A. Streit, A. Meier, Weissenberger (46. Thurk) - Amanatidis

Hannover: Enke - Cherundolo, Vinicius, Fahrenhorst, Tarnat - Balitsch, C. Schulz (56. Lala) - Rosenthal, S. Pinto (86. Bruggink), Huszti (80. Lauth) - Hanke

Diváci: 45 000

VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen 1:0 (0:0)

V základní sestavě Bayeru Leverkusen nastoupil Michal Papadopulos, ale šťastný zápas to pro něj nebyl. Deset minut před přestávkou si při sprintu přivodil svalové zranění a musel střídat. Nahradil ho Theofanis Gekas. V 72. minutě už mohl pouze sledovat, jak ze čtyř metrů dává Andreas Beck jediný gól zápasu a získává tak tři body pro VfB Stuttgart.

Branky: 72. Beck

Rozhodčí: Perl

Stuttgart: R. Schäfer - Osorio, Pischorn, Tasci, Beck - Khedira - Hilbert (46. Schuster), Hitzlsperger - Bastürk (85. Pertchold) - Gomez (81. Meißner), Cacau

Leverkusen: R. Adler - Castro (53. Gresko), M. Friedrich, Haggui, Sarpei - Sinkiewicz, Rolfes - Kießling (70. Freier), Barbarez, Barnetta - Papadopulos (36. Gekas)

Diváci: 51 000

FC Schalke 04 - Werder Brémy 1:1 (1:1)

Ve šlágru jedenáctého kola šli do vedení domácí. Po čtvrthodině hry rozvlnil síť krásnou ranou z necelých dvaceti metrů ofenzivní záložník Carlos Grossmüller. Ještě do přestávky ale Werder stihl kontrovat. Netrefila se ani jedna z ofenzivních hvězd Brém, ale velice produktivní stoper Naldo. Brazilec se trefil hlavou po Tosičově přímem volném kopu.

Branky: 14. Grossmüller - 34. Naldo

Rozhodčí: Fandel

Schalke: Neuer - Rafinha, Westermann, Bordon, Pander - F. Ernst, Jones - Grossmüller - Asamoah, Lövenkrands (63. Lövenkrands), Kuranyi

Brémy: Wiese - Harnik, Mertesacker, Naldo, Tosic - Frings - D. Jensen (33. Baumann), Borowski (90. Vranjes) - Diego - Sanogo (84. Rosenberg), Hugo Almeida

Diváci: 61 482 (vyprodáno)

Hertha Berlín - VfL Bochum 2:0 (2:0)

V souboji českých gólmanů byl úspěšnější domácí Jaroslav Drobný. Narozdíl od Laštůvky udržel čisté konto. Bochumský brankář inkasoval nejprve v 26. minutě, když míč za jeho záda poslal jeho spoluhráč Maltritz. V 35. minutě se trefil po přímém volném kopu Pantelič povedeným volejem.

Branky: 26. Maltritz (vlastní gól), 35. Pantelic

Rozhodčí: Stark

Hertha: Drobný - Chahed, A. Friedrich, von Bergen, Fathi - Mineiro, Simunic - Ebert (91. Lustenberg), Gilberto (62. Piszczek) - Grahn - Pantelic (90. Okoronkwo)

Bochum: Laštůvka - Concha, Maltritz, Yahia, Pfertzel - Dabrowski (64. Miecil), O. Schröder - Ĺ esták, Grote (60. Bechmann) - Ilicevic (74. Auer) - Epalle

Diváci: 35 000

Arminia Bielefeld - Energie Cottbus 1:1 (0:0)

Dlouho dlouho to vypadalo na bezbrankovou remízu, nakonec každý tým vstřelil po jedné brance. Za Arminii skóroval Kamper a byl to překrásný gól. Střídající záložník se přel do míče 25 metrů před brankou a ten zapadl do rohu Tremmelovy svatyně. Radost ale byla zbytečná, Sörensen totiž v závěru vybojoval pátý celkový bod pro Energii.

Branky: 78. Kamper - 90. Sörensen

Rozhodčí: Meyer

Bielefeld: Hain - Kirch, Kučera, Langkamp, Schuler - Kauf - Tesche (83. Bollmann), Böhme - Masmanidis (60. Kamper) - Eigler (69. Kampatais), Wichniarek

Cottbus: Tremmel - da Silva, I. Mitreski, Kukielka, Cvitanovic - S. Angelov (81. Kioyo), T. Rost - D. Sörensen, Skela, Rivic (56. Bassila) - Rangelov (86. Aloneftis))

Diváci: 18 000

VfL Wolfsburg - 1. FC Norimberk 3:1 (2:0)

Gólově nejbohatší utkání sobotního program načal Angelos Charisteas. Bohužel pro Jaromíra Blažka vlastním gólem. Do poločasu to bylo už 2:0, když se v šestnátce uvolnil Grafite a zvýšil. Norimberk zdramatizoval zápas Misimovičovým gólem z penalty, ale konečnou podobu výsledku dal v 67. minutě Dejagah.

Branky: 30. Charisteas, 34. Grafite, 67. Dejagah - 54. Misimovic (penalta)

Rozhodčí: Kinhöfer

Wolfsburg: Jentzsch - Riether, Ĺ imůnek, Madlung, M. Schäfer - Gentner, Josué - Dejagah, Marcelinho (81. Radu), Munteanu (66. Santana) - Grafite (73. Džeko)

Norimberk: Blažek - Beauchamp, A. Wolf, Galásek, D. Reinhardt - Mnari, Kluge (56. Kennedy) - Misimovic, Mintál, Kristiansen (46. Saenko) - Charisteas (76. Adler)

Diváci: 24 000

Hansa Rostock - Karlsruher SC 0:0

Velkým favoritem bylo Karlsruhe a po celý zápas mělo více ze hry. Nebyl to žádný drtivý tlak, ale územní převahu si vytvořilo. Aktivnější bylo i ve střelbě, ale ani jedná rána neskončila brankou. V závěru dostali dva rostočtí hráči Regis Dorn a Amir Shapourzadeh žlutou kartu.

Rozhodčí: Drees

Rostock: Wächter - D. Langen, Sebastian, Orestes, M. Stein - Bülow (89. Beinlich), Rathgeb - Kern, Rahn - Agali (77. Shapourzadeh), Hähnge (58. Dorn)

Karlsruhe: M. Miller - A. Görlitz, Eggimann, Franz, Eichner - Mutzel, Porcello - Timm, Hajnal (84. Aduobe), Carnell - Freis (62. Kapllani)

Diváci: 15 000

Borussia Dortmund - Bayern München 0:0

Rozhodčí: Merk

BVB: Weidenfeller - P. Degen, Brzenska, Kovac, Dede - Tinga - Blaszczykowski (83. Klimowicz), Kringe - Valdez (79. Federico), Buckley, Petric

Bayern: Rensing - Lell, Lucio, Demichelis, Jansen - van Bommel (87. Ottl), Zé Roberto - Sosa (66. Hamit Altintop), Schweinsteiger - Toni (70. Podolski), Klose

Diváci: 80 708