Zpět na » 1. Bundesliga » HSV otočilo zápas a je v čele Bundesligy

1. Bundesliga - HSV otočilo zápas a je v čele Bundesligy

HSV otočilo zápas a je v čele Bundesligy © hsv.de - Ivica Olič (vlevo) a Paolo Guerrero

0

13.09. - Pěkný sobotní zápas byl k vidění v Hamburku. Domácí tým přivítal silného protivníka Bayer 04 Leverkusen. Překrásný obrat se šťastným koncem pro domácí fanoušky!

V průběhu zápasu to nevypadalo, že by se HSV mohlo usadit na špici Bundesligy, ale odhodlání domácích nakonec slavilo úspěch. Domácí prohrávali už o dvě branky, když Guerrero zavelel ještě v prvním poločase k obratu.

Ve 4. minutě Barnetta a Helmes v minutě 24. přivedli hostující tým do dvoubrankového vedení. Obrat obstarali Guerrero, Olic a Petric. K tomu, aby HSV otočilo zápas, výrazně podpořil i hostující hráč Friedrich, který se musel po druhé žluté kartě ve 40. minutě poroučet ze hřiště. Přesilovku tak domácí hráči využili dokonale!

Hamburger SV - Bayer 04 Leverkusen 3:2 (1:2)

Branky: 0:1 Barnetta (4.), 0:2 Helmes (24.), 1:2 Guerrero (36.), 2:2 Olic (51.), 3:2 Petric (72.)
Žluté karty: 64. Trochowski, 81. Jarolím - 24. Friedrich, 39. Vidal
Červené karty: 40. Friedrich (po druhé žluté kartě)