Zpět na » 1. Bundesliga » Riether zajistil Wolfsburgu jeden bod

1. Bundesliga - Riether zajistil Wolfsburgu jeden bod

Riether zajistil Wolfsburgu jeden bod © morefoot.com - Marko Pantelič

0

13.09. - Asi většina fotbalových fanoušků před zápasem tipovala remizu, takže po odehraném utkání nemohou být zklamáni. Ale zápletku přesto utkání mělo.

Wolfsburg začal přímo impozantně. Již v první minutě se mohli fanoušci hostujícího týmu radovat z vedení. Ricardo Costa vstřelil blesku rychlou branku a domácí zůstali jako opaření! Nechtělo se jim uvěřit, že by se jim něco takového mohlo doma a proti Wolfsburgu stát. Realita byla ale jiná, stalo se!

Tým, jehož branku hájil český brankář Drobný, však zbraně nesložil a snažil se hrát zodpovědně ze zadu. Věřil, že jeho šance přijdou. Do poločasu se však už skóre nehýbalo. Pravá zápletka přišla až po přestávce.

V 57. minutě udeřili domácí, kdy srovnal stav zápasu Kacar. Pokud by si někdo v té době myslel, že remiza je hotová věc, mýlil by se. Už se pomalu blížil konec a opravdu zápas vypadal na remizu, ale to by v dresu domácích nesměl hrát Cicero, který v 85. minutě strhl vedení na stranu domácích. Fanoušci slavili, stadión byl ve varu. Všechnu radost ale překazil Riether, který v 89. minutě vyrovnal na konečných 2:2.

Snad jen závěrem dodat, že hosté mohou děkovat Pantelicovi, který v 64. minutě neproměnil penaltu!

Hertha BCS - VfL Wolfsburg 2:2 (0:1)

Branky: 0:1 Costa (1.), 1:1 Kacar (57.), 2:1 Cicero (85.), 2:2 Riether (89.)
Žluté karty: 53. Ebert, 69. Cicero - žádná