Zpět na » 1. Bundesliga » Reprezentace kosí hráče Stuttgartu

1. Bundesliga - Reprezentace kosí hráče Stuttgartu

Reprezentace kosí hráče Stuttgartu © -

0

Líbilo se

09.09. - Trenér Stuttgartu Armin Veh s nelibostí sleduje reprezentační zápasy svých svěřenců. Mexičan Pavel Pardo si poranil koleno, Rumun Ciprian Marica zase stehno. Jejich víkendový start za VfB je ohrožen.

Pardo nastoupil za mexický národní tým v utkání kvalifikace na mistrovství světa proti Jamajce. Jeho země vyhrála 3:0, ale záložník VfB nezůstal na trávníku do konce, protože musel v 59. minutě střídat.

Důvodem byly potíže s pravým kolenem a jsou to ty stejné problémy, které dělají vrásky na čele Armina Veha. Rozsáhlost zranění zatím není zřejmá, dvaatřicetiletý středopolař ale odletěl do Německa a středeční zápas své reprezentace proti Kanadě vynechá.

Až ve Stuttgartu podstoupí klíčový hráč VfB podrobnější vyšetření a klubový doktor Raymond Best určí délku rekonvalescence. Stuttgart hraje v sobotu v Hoffenheimu a Veh by rád měl svého svěřence k dispozici.

Zvláště když problémy trápí také Cipriana Maricu. Rumun zažil v zápase s Litvou dvojnásobné zklamání: v 52. minutě musel pro zranění stehna odstoupit a jeho tým podlehl soupeři 0:3.

Maricovo zranění se však nezdá tak vážné, jako Pardovo a existuje pravděpodobnost, že nastoupí už ve středu proti Faerským Ostrovům. Proti Hoffenheimu proto nejspíše chybět nebude.

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz, kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články