1. Bundesliga - Bayer zastavil 1899

Bayer zastavil 1899 © -

0

30.08. - Bayer 04 Leverkusen zastavil dosavadní překvapení, nováčka z Hoffenheimu!

A nebylo to zastavení ledajaké. Nováčkovi nasázeli domácí fotbalisté „búra“. Skóre je o to více překvapením, protože doposud si Hoffenheim počínal v Bundeslize bravurně.

Domácí hráči začali pěkně zostra a hned v 8. minutě se prosadil hlavou Haggui. Hosté procitli až za stavu 2:0 pro domácí, když hlavičkou snížil Ibisevic. Ještě do přestávky zvýšil na dvoubrankové vedení Kiessling. Pokud o drama hostující tým nevzdal a snížil na začátku druhého poločasu. Definitivní rozhodnutí a klid na kopačky domácího týmu přinesli až Barnetta a druhým gólem zápasu Kiessling.

Leverkusen - Hoffenheim 5:2 (3:1)

Branky: 1:0 Haggui (8.), 2:0 Friedrich (17.), 2:1 Ibisevic (21.), 3:1 Kiessling (36.), 3:2 Salihovic (58., penalta), 4:2 Barnetta (83.), 5:2 Kiessling (87.)

Leverkusen: Fernandez - Henrique, Friedrich, Haggui, Djakpa - Rolfes - Augusto, Vidal, Barnetta - Helmes, Kiessling
Hoffenheim: Özcan - Beck, Nilsson, Compper, Jaissle - Weis, Gustavo, Salihovic - Eduardo - Ibisevic, Ba