Zpět na » 1. Bundesliga » Kuranyi: Můžeme vyhrát titul

1. Bundesliga - Kuranyi: Můžeme vyhrát titul

Kuranyi: Můžeme vyhrát titul © -

0

Líbilo se

18.08. - Schalke začalo sezonu úspěšně na všech frontách a výhry vlily optimismus do žil střelce Kevina Kuranyiho. Ten si umí představit, že by tým z Gelsenkirchenu vyhrál mistrovský titul.

Kuranyi a spol. odstartovali ročník 2008/09 vskutku báječně. Postoupili z prvního kola národního poháru, skvěle nakročili také do bojů o Ligu Mistrů. V domácím zápase porazili Atlético Madrid 1:0. První zápas Bundesligy dopadl ještě lépe, Schalke rozdrtilo Hannover 3:0.

"S našim startem můžeme být spokojeni, ale ještě nic neslavme - do konce zbývá 33 kol. Ale šampióny se stát můžeme. Jsme dost silní a načali jsme to parádně," usmívá se Kuranyi.

Přitom zrovna bezproblémové časy Schalke neprožívá. Chybí Rafinha, který reprezentuje Brazíii na Olympijských hrách, zraněný je Krstajič a další hráči. "Kádr je silný. Ztratili jsme Jeffersona Farfána, Orlanda Engelaara a teď Jermaine Jonese. Ale ukázali jsme, že bez nich hrát umíme," tvrdí dvougólový střelec z víkendu.

Díky povedenému startu získal na kreditu trenér Fred Rutten, jehož příchod do Veltins Areny nebyl fanoušky nikterak oslavován. "Trenér má svou filozofii. Méně bojujeme a více kombinujeme. Nejsme už jen efektivní, ale hrajeme také pohledný fotbal," pěje chválu Kuranyi.

Vydrží hráčům Königsblauen současná forma do konce sezony?

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

plně s váme souhlasim Schalke je nejlepší a vyhraje titul Smajlík 17 Smajlík 17

schalke04
Falco - 19.08. Odpovědět

přesně tak borče Smajlík 7

Falco

v německu není lepší klub než schalke ...dokonce ani Bayer už na ně nemá

AC MILAN 4EVER
Reklama
Anketa

Může Schalke vyhrát titul?

Ano (24)

Ano 85,7%

Ne (4)

Ne 14,3%
Celkový počet hlasů: 28
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články