Zpět na » 1. Bundesliga » Gomez: Nejdu nikam

1. Bundesliga - Gomez: Nejdu nikam

Gomez: Nejdu nikam © -

0

Líbilo se

30.07. - Ohledně přestupu Maria Gomeze se v posledních týdnech napsalo mnoho. Útočník Stuttgartu však oznámil, že letos už nikam nepřestoupí a zůstane ve Stuttgartu.

Mario Gomez je největší ofenzivní hrozbou Stuttgartu a ačkoliv mu vůbec nevyšel evropský šampionát v Rakousku a Švýcarsku, zajímají se o něj přední velkokluby. Největší zájem přišel z Bayernu, jehož filozofií je kupovat mladé nadějné fotbalisty z německých klubů (viz příchod Jansena, Podolského), a Arsenalu. Ten pro změnu sází na mladé hráče z celého světa.

Třiadvacetlietý téměř neomylný střelec je tak každodenně vystavován tlaku médií. "Super Mario" proto na svých webových strínkách uvedl, že ve VfB zůstane.

"Bylo kolem toho mnoho spekulací," visí na jeho stránkách. "Ale já jsem nikdy neřekl, že bych chtěl ze Stuttgartu odejít. Ve VfB mám platný kontrakt."

"Jsem potěšen zájmem tolika předních klubů, ale jak jsem řekl před několika měsíci, pokud bych přestoupil, musel bych si být jistý, že jednám správně," upozorňuje.

V minulé sezoně ovládl soutěž nejlepších střelců Luca Toni s 24 brankami, o pět zaostal právě Gomez, třetí místo si s patnácti góly pronajal Kevin Kuranyi. Mario Gomez však odehrál jen 25 utkání a průměr vstřelených branek na utkání měl s Tonim téměř totožný.

Gomezův potencionální přestup do Bayernu by spustil domino efekt. V Bayernu by totiž náhle vznikl přetlak útočníků, čehož by s radostí využil AS Řím a jednoho forvarda odkoupil. Gomez však určitě nepřestoupí, a tak se Římané musí poohlédnou jinde.

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

najdete si nekoho jinyho Smajlík 2

Mrazik Pepik
altair - 30.07. Odpovědět

Gomez - Drogba Smajlík 18 Smajlík 18

altair
Gabo19 - 30.07. Odpovědět

Neprestúp.

Gabo19
kubbo - 30.07. Odpovědět

Prestupi doarsenalu Smajlík 5

kubbo
musak - 30.07. Odpovědět

Pod k nám. Smajlík 1

musak
- 30.07. Odpovědět

Toho bys me potřebovali jako sůl ! Smajlík 11

JOhnAFC - 30.07. Odpovědět

Podla mna prestupi do Fulhamu Smajlík 7 Smajlík 5

JOhnAFC
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články