Zpět na » 1. Bundesliga » Meira definitivně pryč

1. Bundesliga - Meira definitivně pryč

Meira definitivně pryč © bundesliga.de - Armin Veh

0

Líbilo se

23.07. - Poté, co Armin Veh oznámil, že Fernando Meira nebude v další sezoně kapitánem Stuttgartu, nabraly události rychlý spád. Meira oznámil odchod, VfB si našlo náhradu a portugalský stoper odešel do Galatasaray.

Stuttgart věděl, že Meira odejde, proto si našel náhradu v podobě Khalida Boulahrouze. Musel za něj zaplatit pět miliónů eur, které ale za pár dní inkasoval od Galatasaraye za Fernanda Meiru. Finančně tedy na transakcích neprodělal, otázkou je jak to bude s kvalitou.

Meira byl spojován s přestupem do Chelsea, Liverpoolu i Juventusu, nakonec však skončil v Turecku. Istanbulský gigant Galatasaray si pojistil portugalského obránce na tři roky.

Přestože konec Fernanda Meiry ve VfB nebyl zrovna ideální, šest a půl skvělých let se vymazat nedá.

Ačkoliv vztahy mezi vedením a hráčem jistě poněkud zchladly, manažer Stuttgartu Horst Heldt dokázal zůstat nad věcí: "Děkujeme Fernandu Meirovi za šest a půl let v dresu VfB a přejeme mu co nejlepší budoucnost v Turecku."

Fernando Meira se nesmazatelně zapsal do historie Stuttgartu v roce 2007, kdy jako kapitán dovedl mladé mužstvo k zisku titulu v Bundeslize.

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
willi - 23.07. Odpovědět

krok zpět...

willi
Alon - 23.07. Odpovědět

lolec

Alon

noo nvm jestli je Galatasaray až takovej gigant.....

Dejvinho8

Myslim, že má navíc než na Turecko!! Smajlík 11

Viktorian Warior
Reklama
Témata článku
Reklama
Nejnovější články