Zpět na » 1. Bundesliga » Pardo chce zpátky do Mexika

1. Bundesliga - Pardo chce zpátky do Mexika

Pardo chce zpátky do Mexika © -

0

Líbilo se

14.07. - Pavel Pardo, velezkušený záložník Stuttgartu, by se rád vrátil do své vlasti. Velký zájem o něj totiž projevil slavný mexický klub America CF. Celá věc má však jeden háček: Pardo je stále pod smlouvou ve Stuttgartu a jeho představitelé se nezdají být nápadem odejít oslněni.

Pavel Pardo přišel do Stuttgartu před sezonou 2006/2007 a společně se svým krajanem Ricardem Osoriem byl prvním Mexičanem, který si zahrál německou Bundesligu.

Jednatřicetiletý defenzivní záložník má ve VfB platnou smlouvu do roku 2009, ale nyní jej chce vykoupit klub America CF. Za toto mužstvo už Pardo hrál v letech 1999 až 2006 a nastoupil k 244 zápasům.

Nabídka mexického giganta je pro Parda jako sen a podle jeho slov by bylo velice obtížné ji odmítnout. Nicméně manažer Stuttgartu Horst Heldt nechce o přestupu nic slyšet a chce záložníka v týmu udržet.

"Ve Stuttgartu se cítím dobře, ale ta nabídka je pro mě velice atrkativní, je to velká šance. Pokud by bylo jen na mém rozhodnutí, skočil bych do toho," popsal své pocity Pardo.

Ačkoliv VfB zatím nenabídlo Pardovi prodloužení smlouvy, vedení těžko bude chtít pustit záložníka proslulého odebíráním míčů, který byl navíc ústřední postavou při cestě Stuttgartem za titulem v sezoně 2006/07.

Kam dál?

Jakub Sitek / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

divím se, že mexičanů je tu tak málo, jako v evropském fotbale myslím, přitom argentinců a brazilců hromada a ligu mají kvalitní...

SallyTorres

Smajlík 5 Viva Glory MAN UTD!

Mahamadou
KaPi - 14.07. Odpovědět

No, to by nebylo pro VfB dobrý! Musel by se sehnat adekvátní náhradník!

KaPi
crashcz - 15.07. Odpovědět

no to by museli prado , ale myslim si že by ještě mihl zustat v VFB tak 1 2 nebo 3 sezóny a pak by měl odejít. Smajlík 10

crashcz

Neni divu,kvalitní to fotbalista... Smajlík 4 Smajlík 7

DaniAlves4
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články