Zpět na » 1. Bundesliga » Bundesliga zná program úvodních kol

1. Bundesliga - Bundesliga zná program úvodních kol

Bundesliga zná program úvodních kol © lastkick.com - Bundesliga

0

Líbilo se

11.07. - Nejvyšší německá fotbalová soutěž má přesný program úvodních čtyř kol nadcházející sezony. Informaci ve čtvrtek přinesly oficiální stránky Německého fotbalového svazu (DFB).

Nový ročník Bundesligy začne v zemi úřadujících vicemistrů Evropy v pátek 15. srpna utkáním posledního mistra Bayernu Mnichov s Hamburkem. Přesné termíny už jsou známy pro první čtyři kola soutěže.

Hned ve druhém kole na sebe narazí druhý a třetí celek uplynulé sezony, když Brémy přivítají Schalke. Ve stejném kole je na programu také souboj dvoj nováčků 1899 Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach. Třetím novým týmem pro další sezonu je 1. FC Kolín nad Rýnem.

Osmnáctičlenná soutěž končí podzimní část v polovině prosince, jaro začíná na přelomu ledna a února příštího roku. Poslední kolo je pak na programu 23. května 2009.

V Bundeslize nastoupí jako každoročně celá řada českých fotbalistů, ovšem přesný počet ještě není jasný. Každopádně po sestupu Norimberku už je jasná absence Jana Kollera a Jaromíra Blažka, kteří odešli do nových klubů. Naopak třeba do Stuttgartu zamířil Jan Šimák.

Kam dál?

v l / NEDIAFAX, Pavel Urban

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
KLADIVO - 11.07. Odpovědět

la liga no co to jeeeeee???? Smajlík 2 Smajlík 2

KLADIVO

a co la liga???

MESSI177
danina - 11.07. Odpovědět

stou běž do prdele Smajlík 2

danina
Balu - 11.07. Odpovědět

přesně Smajlík 1

Balu
danina - 11.07. Odpovědět

Vždyt jo Bundesliga nejlepší liga na světě Smajlík 17

danina
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články