Zpět na » 1. Bundesliga » Olič chce zůstat v Hamburgu

1. Bundesliga - Olič chce zůstat v Hamburgu

Olič chce zůstat v Hamburgu © -

0

Líbilo se

09.07. - Útočník Hamburgu Ivica Olič dementoval přestupové spekulace týkající se jeho osoby a naopak oznámil, že si v Hamburgu představuje svou budoucnost. Pro fanoušky HSV to není jediná radost, protože v klubu hodlá zůstat více opor.

Chorvat, který oslnil Evropu na uplynulém mistrovství, byl často spojován s přestupem do několika klubů, nejvíce se hovořilo o zájmu Liverpoolu. Osmadvacetiletý forvard ale všechny spekulace vyvrátil, když řekl, že je v Hamburgu spokojený a o odchodu vůbec nepřemýšlí.

"V žádném případě se nehodlám stěhovat, zůstávám v Hamburgu," řekl rychlonohý fotbalista hamburgskému deníku.

V podobném duchu se už dříve vyjádřil Rafael van der Vaart, největší hvězda Hamburgeru. Přestože se každým dnem objevují nové "zaručené" informace o jeho přestupu, sám Holanďan chce zůstat.

A třetím do party je obránce Timotheé Atouba. Kamerunský obránce hrál pod trenérem Jolem už v Tottenhamu a věří, že se může probojovat do základní sestavy.

"Mou prioritou není přestup. Mou prioritou je Hamburg," nechal se slyšet Atouba. "Rodina je zde šťastná a já chci pro klub udělat maximum."

Atouba byl pro změnu spojován s Celticem Glasgow a ačkoliv údajně nedostal žádnou konkrétní nabídku, nechává si otevřena zadní vrátka: "Celtic je výborný tým se skvělou historií. Hrál jsem tam před pár lety s Basilejí a mají úžasný stadion. Ale teď koncentruji se na Hamburg."

"Měl jsem několik nabídek, ale z Celticu žádnou konkrétní. Pokud by přišla a byla výhodná pro mě i pro HSV, přemýšlel bych o odchodu," zakončil vzhledem k předchozím slovům poněkud překvapivě.

Kam dál?

Jakub Sitek / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články