Zpět na » 1. Bundesliga » Schalke 04: Brankářská jednička na pár měsíců mimo hru!

1. Bundesliga - Schalke 04: Brankářská jednička na pár měsíců mimo hru!

Schalke 04: Brankářská jednička na pár měsíců mimo hru! © bundesliga.de - Protahující se Neuer.

0

09.07. - Svůj první přípravný zápas, vítězství, tvrdě zaplatilo Schalke 04. Tým vyhrál sice proti týmu SpVgg Erkenschwick v poměru 6:0, ale tuto výhru by nejraději nechtěli, kdyby věděli, jaké bude mít fatální následky pro tým.

Brankář Manuel Neuer si při zápase zlomil nárt! Tím pádem brankářská jednička nestihne s největší pravděpodobností začátek ligy. Jak velký dopad to bude na start Schalke mít, to se teprve uvidí.

Nehoda se stala v 72. minutě při vyběhnutí, při kterém neasistoval žádný protivník. Po detailnějším rozboru nastalé situace řekl týmový lékař, Dr. Bernd Brexendorf, že pátá chrupavka pravého nártu je zcela zlomená.

„Zranění Manuela je samozřejmě velmi hořké,“ litoval trenér Fred Rutten.

Dnes, ve středu 9.7., bude Neuer operován. „Když vše půjde tak, jak má, může začít hrát začátkem září,“ dodal Brexendorf.

Ještě předtím musel být vystřídán také útočník Peter Loevenkrands. Ten opustil trávník ve 25. minutě pro zranění hleznního kloubu.