Zpět na » 1. Bundesliga » Wiese: Werder je připraven vyhrát titul

1. Bundesliga - Wiese: Werder je připraven vyhrát titul

Wiese: Werder je připraven vyhrát titul © bbc.co.uk - Tim Wiese

0

Líbilo se

07.07. - Podle brankáře Werderu Brémy Tima Wieseho je jeho klub na dobré cestě získat bundesligový primát. Z jeho slov je patrná nedůvěra ve schopnosti Jürgena Klinsmanna, trenéra největšího favorita Bundesligy Bayernu Mnichov.

Šest týdnů před startem Bundesligy brankář Brém Tim Wiese vyhlašuje útok Werderu na první místo. "Jsem tady už tři roky, jednou jsme skončili třetí a dvakrát jednu příčku pod vrcholem. Teď je čas se na vrchol dostat, jsme připraveni vyhrát titul," vyhlašuje odhodlaně.

Největším favoritem na zisk prvenství je všeobecně považován obhájce z Bayernu, ale Wiese jde proti proudu. Nový kouč Jürgen Klinsmann zavádí různé netradiční prvky, kterým gólman Werderu příliš nevěří.

"Klinsi pravděpodobně staví chrám se sochami Budhy okolo zdí. Je krásné to sledovat, ale my si raději počkáme, jaký to bude mít efekt," vtipkuje Wiese.

Tvrdohlavý brankář věří, že se k dosavadním nepříliš zvučným posilám Brém přidají další. "Ztatili jsme Ivana Klasniče, proto musíme získat alespoň jednoho útočníka špičkových kvalit," řekl a dodal, že odchodem Borowského do Bayernu očekává také posílení zálohy.

Kam dál?

Jakub Sitek / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
KLADIVO - 08.07. Odpovědět

proste bayern vyhraje to je jiste....wiese to minulou sezonu dupal sam tak raci soupe nohama

KLADIVO
Lubig - 08.07. Odpovědět

werder hraje v německu nejelpší fotbal , ani bych se moc nedivil kdyby vyhrali

Lubig
willi - 08.07. Odpovědět

ja jo, protoze maj strasnou obranu

willi
sitko - 08.07. Odpovědět

To si nemyslím. Mertesacker i Naldo jsou skvělí obránci a Werder dostává tolik gólů spíš kvůli svoji útočné hře. Ale osobně víc věřím Bayernu na titul, mají kvalitněji obsazené posty.

sitko
Stecky - 07.07. Odpovědět

klidně si vyhrajte, pořád lepši Werder než Bayern Smajlík 1

Stecky
willi - 07.07. Odpovědět

hh, ste pripraveni, kdyz nikdo neprisel a minuly rok ste pripraveni nebyly Smajlík 3 vlastne minuly rok si to sral sam...

willi

Wiese je libackej golman

Giovani Dos Santos
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články