Zpět na » 1. Bundesliga » Ishiaku přestoupil do Kölnu

1. Bundesliga - Ishiaku přestoupil do Kölnu

Ishiaku přestoupil do Kölnu © -

0

Líbilo se

06.07. - Nováček 1. Bundesligy Köln získal z Duisburgu nigérijského pětadvacetiletého útočníka. Manasseh Ishiaku podepsal v novém klubu smlouvu na čtyři roky.

Talentovaný forvard byl v minulé sezoně nejlepším střelcem Duisburgu, když překonal brankáře soupeřů celkem desetkrát. Přesto nedokázal odvrátit sestup a MSV bude hrát v příští sezoně druhou ligu. Ishiaku si však přestupem zajistil možnost znovu nastupovat v nejvyšší německé lize.

"Jsme velice rádi, že Duisburg povolil odejít hráči tam, kam chtěl," radoval se manažer Kölnu Michael Maier. "Jsem přesvědčen, že Manasseh bude pro nás nesmírně užtečným hráčem. Své kvality už ukázal v minulé sezoně."

Ishiaku přišel jako náhrada ze Patricka Helmese. Člen širšího reprezentačního kádru odešel v létě zdarma do Leverkusenu a Kölnu se tím rozbila nebezpečná útočná dvojice Novakovič - Helmes. Milivoje Novakovič, 192 centimetrů vysoký hrot, však zůstal a bude si zvykat na nového parťáka.

Vedení Kölnu chtělo nejprve získat z Bayernu Lukase Podolského, ale po jasném ne z Mnichova se zaměřili na Ishiakua. Aspoň v Kolíně ušetřili, Nigérijec přišel "jen" na dva miliony eur.

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
danina - 06.07. Odpovědět

dobrá posila

danina
willi - 06.07. Odpovědět

a zakladu mame 0 nemcu ze?

willi
Reklama
Reklama
Nejnovější články