Zpět na » 1. Bundesliga » Fischer prodloužil do roku 2011

1. Bundesliga - Fischer prodloužil do roku 2011

Fischer prodloužil do roku 2011 © -

0

Líbilo se

05.07. - Zatímco talent Andreas Beck se ubírá směrem do Hoffenheimu, útočná naděje v podobě Manuela Fischera zůstává ve Stuttgartu, když podepsal smlouvu až do roku 2011.

Ačkoli byl v minulém ročníku nasazen do utkání bundesligy za VfB pouze dvakrát, stal se velmi známým. V posledním zápase minulého ročníku, když hrál Stuttgart proti Bielefeldu, za stavu 1:0 pro Bielefeld, zařídil pokutový kop, který proměnil Gomez. O 10 minut později se prosadil Fischer a Stuttgart otočil zápas. Bohužel pro domácí fanoušky vedení neudržel, a tak se týmy rozešly smírně se skórem 2:2. Přesně v tomto zápase na sebe upozornil Fischer.

V reprezentaci do 19 let nastoupil už celkem 11krát a dal čtyři góly. Důvody, proč se rozhodl prodloužit kontrakt ve Stuttgartu, vysvětlil na svých stránkách: „Je to perspektiva týmu. Sportovní koncept a role, kterou tu mám vykonávat, mě přesvědčily. Jsem jedním ze čtyř útočníků v týmu. To je pro mě, jakožto mladého hráče, velká šance. Šance, kterou chci využít.“

Svůj debut jako profi hráč nastartoval v Lize mistrů, kdy si 12. prosince zahrál na Nou Campu proti týmu FC Barcelona. První bundesligový zápas absolvoval 16. dubna proti 1. FC Norimberk. Po Kevinu Kuranyim a Mario Gomezovi mají švábští třetí útočný talent.

Trenér Armin Veh to vidí podobně: „Manuel je velký talent. V minulé sezóně na sobě velmi pracoval a dokázal se v profi týmu prosadit.“

Kam dál?

Pavel Nadrchal / Kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
willi - 05.07. Odpovědět

jenom aby byl tak dobrej jako v FMku

willi
janoas - 05.07. Odpovědět

Smajlík 3

janoas
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články