Zpět na » 1. Bundesliga » Van Bommel opět za Oranje?

1. Bundesliga - Van Bommel opět za Oranje?

Van Bommel opět za Oranje? © -

0

Líbilo se

05.07. - Mark van Bommel potvrdil svoje přání, že by rád nastoupil znovu v nizozemském dresu. Již dříve svůj návrat podmínil určitými okolnostmi, které nyní nastaly.

„Vždycky jsem říkal, že chci zpátky, pokud bude Marco van Basten pryč. Teď je pryč náhodou je můj tchán trenérem. Pokud mě bude potřebovat, jsem tu,“ řekl v pátek záložník německého Mistra.

Van Bommel nastoupil v minulosti ke 40 zápasům a vsítil sedm branek. Náhle ho ale van Basten přestal na utkání povolávat. Poté co van Bastens odstoupil, když jeho tým nezvládl čtvrtfinále na Euro 2008 proti Rusku, převzal u reprezentace kormidlo dřívější trenér BVB Bert van Marwijk, jehož dceru Andru, si van Bommel vzal.

Už z těchto důvodů je velmi pravděpodobné, že van Bommel se do reprezentace vrátí. Odhaduje se, že by se tak mělo stát už na olympijských hrách v Pekingu. Ale nic nemusí být tak lehké, jak se zdá. Stačí si znovu přečíst článek „Peking nebo Hoffenheim? Obasi ještě neví!“ Po probrání nastalé situace s Bayernem prozatím odmítl: „Je zbytečné se o tom bavit.“

Pro 31letého van Bommela je důležité uspět v týmu, Bayernu, který má nového trenéra, Jürgena Klinsmanna. Poté, co ukončil Kahn kariéru, je volné místo kapitána. „To není můj cíl. Když řekne trenér, že to mám být já a mančaft to odsouhlasí, budu kapitánem rád. Ale není to nic, o co se snažím,“ řekl van Bommel.

Kam dál?

Pavel Nadrchal / Kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Maik4 - 05.07. Odpovědět

Vubec,Oranjes tam teď maj Van der Vaarta,a Weslyho Sneijdera.

Maik4
willi - 05.07. Odpovědět

ale misto engelaara, bommel neni ofenzivni ani kridelni hrac Smajlík 7 a na olympiadu nejede, bayern tuto moznost zamitl...

willi
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články