Zpět na » 1. Bundesliga » Prodáno okolo 15.000 vstupenek na debut Farfana proti Glasgow Rangers

1. Bundesliga - Prodáno okolo 15.000 vstupenek na debut Farfana proti Glasgow Rangers

Prodáno okolo 15.000 vstupenek na debut Farfana proti Glasgow Rangers © schalke04.de - Jefferson Farfán

0

Líbilo se

04.07. - Peruánec je hlavní útočnou nadějí týmu FC Schalke 04. Jefferson Farfan byl v létě vyměněn do Schalke z týmu PSV Eindhoven. 19. července poprvé vyběhne na zápas ve VELTINS Aréně.

Přibližně za 14 dní, 19. července, uvidí fanoušci FC Schalke 04, první ostré vyběhnutí své nové útočné posily, Jeffersona Farfana. Začátek zápasu začíná přesně v 16 hodin. Jedná se o benefiční zápas a už je nyní vyprodáno 15.000 vstupenek.

Přesně jeden den před oficiálním zahájením sezóny (20. července) se tým trenéra Freda Ruttena utká na nejmodernějším stadionu Evropy s posledním finalistou poháru UEFA, Glasgow Rangers.

Zápas není jediným velkolepým představením. Vedle benefičního zápasu se bude konat v sobotu, 2. srpna, gala večer, při kterém bude tým Schalke pomáhat potřebným. V té době budete moci najít v tomto městě i velmi známý velký ruský cirkus, který bude své umění ukazovat až do 9. srpna. Předprodej vstupenek již započal.

Vstupenky na zápas FC Schalke 04 vs. Glasgow Rangers se pohybují v rozmezí 6 až 34 Euro.

Pár slov s Farfanem

„Jsem velmi šťastný, že jsem mohl konečně do Schalke,“ řekl ve čtvrtek, 3.7., Jefferson Farfan poté, co odtrénoval za tento tým první trénink.

23letý fotbalista měl za sebou dlouhou cestu, protože cesta, lépe řečeno let, trval do Düsseldorfu 14 hodin. Ve středu odpoledne cítil nakonec Farfan pod nohama evropskou zem. I když byl po náročném letu utahaný, svůj první trénink s novými spoluhráči si velmi užíval. „Kluci mě dobře přijali,“ byl rád Farfan.

Také trenér Fred Rutten neskrýval radost, že mohl v týmu konečně přivítat nejdůležitější akvizici týmu.

Kam dál?

Pavel Nadrchal / Schalke04.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
janoas - 04.07. Odpovědět

Navyše do Schalke prestúpil aj Engelaar Smajlík 1

janoas

Farfán je je dobrý útočník ;)

pipopipo
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články