Zpět na » 1. Bundesliga » Podolski z Bayernu zpět do Kölnu?

1. Bundesliga - Podolski z Bayernu zpět do Kölnu?

Podolski z Bayernu zpět do Kölnu? © -

0

Líbilo se

03.07. - Lukas Podolski zažil sezónu jak na horské dráze. Nejprve se neúspěšně snažil protlačit do základní jedenáctky bavorského velkoklubu, kde dostávali zpravidla přednost Klose s Tonim. Poté se však trenéru Joachimu Löwovi vešel do nominace na evropský šampionát a na něm se stal jednou z ústředních postav německé krasojízdy až za konečným stříbrem. Není tedy divu, že se o něj zajímá řada týmů nejen z Německa. O to překvapivější však je, že by se "Poldi" mohl vrátit do Kolína nad Rýnem!

"Pokud by z Mnichova přišel signál, že si Podolski může sbalit kufry, opravdu bychom jej chtěli získat," ujistil trenér 1. FC Köln Christopher Daum.

Třiadvacetiletý útočník odešel do bavorské metropole teprve před dvěma lety právě z Kölnu. V konkurenci Toniho a Kloseho mu však pšenka nekvetla a je otázkou, jak celou situaci ovlivní změna na trenérském postu, kdy Hitzfelda nahradí Jürgen Klinsmann.

Podolski byl jednou z opor Löwova výběru na EURO 2008. Není tudíž překvapením, že se o něj zajímá řada týmů z Itálie a Anglie, mladého střelce by rádi viděli rovněž ve Werderu Brémy a již zmíněném Kölnu.

Poslední variantu preferuje i sám hráč. "Návrat do Kolína by pro mě byl srdeční záležitostí," přiznal Lukas Sportbildu.

Na případný transfer se již připravuje i Bayern - jako náhradu loví Maria Gomeze ze Stuttgartu.

Odhadovaná cena ofenzivně laděného hráče je asi 15 milionů eur. A kolínský prezident Overath již shání sponzory, aby byl tuto částku schopen zaplatit...

Kam dál?

Martin Homola / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

jen at odejde bayer is shit

C.RONALDO
Papaja - 03.07. Odpovědět

není pravda, pěkná blbost, nikam neodejde, jedině přes mou mrtvolu

Papaja
- 03.07. Odpovědět

zůstane v bayernu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KaPi - 03.07. Odpovědět

To nevím! Podolski je pro Koln moc velkým hráčem! Tenkrát v zimě měl jít do Stuttgartu a mohl být podle mého v klidu! Smajlík 1

KaPi

15 milionu eur to neni moc tahze hura do Chesea nebo Ac Milán nebo Arsenal misto Adebayora

KoRnFlakeS
willi - 03.07. Odpovědět

hoenes neni blbej a vi kdy muze z tymu vytriskat vic

willi
willi - 03.07. Odpovědět

heh, 15 mi. se mi zda dost malo, ikdyz poldi je milackem kolinskyho davu, doufam ze neusporadaj sbirku Smajlík 11 v bayernu se mu zatim moc nedarilo ale pod klinsim by se to mohlo zmenit, tuhle sezonu bych ho urcite neprodaval...

willi
Kapi24 - 03.07. Odpovědět

At jde k gunners.!

Kapi24

to je panečku srdcař,kdyby šel do Kölnu,jinak je dobrej možná by měl počkat,klosemu to nestřílelo minulou season nic moc a toni bude starej...ale jak chce...důležitý je hrát a mít z toho radost...

(-:DEJF:-)
PROKYN - 03.07. Odpovědět

tak to nevim jestli nekdy videls fotbal Smajlík 5 Smajlík 5 ..jestli podolski nic neumi tak ty seš asi chytrak jak jarda hřebik.ten taky kdysi prohlasil že riguelmeho by do mužstva nechtel že zpomaluje hru....copak jarda..riquelme pak tahl villareal sam..

PROKYN
patton - 03.07. Odpovědět

pryc s nim stejne nic neumi Smajlík 2

patton
Gabo19 - 03.07. Odpovědět

Smajlík 2

Gabo19
pavel - 03.07. Odpovědět

"Kachna" Smajlík 14 ... toto nemůže být pravda, protože vedení Bayernu Mnichov rezolutně odmítlo, že by chtělo Lukase Podolskiho pustit!

pavel
Reklama
Reklama
Nejnovější články