Zpět na » 1. Bundesliga » Sabri do Bundesligy?

1. Bundesliga - Sabri do Bundesligy?

Sabri do Bundesligy? © -

0

Líbilo se

03.07. - Na EURO 2008 hrál Philipp Lahm velmi dobře. Rozhodl v 89. minutě zápas mezi Německem a Tureckem. Vidět byl i Sabri! Budou ho němečtí fanoušci v nadcházející sezóně vídat na stadiónech v Německu?

Sabri Sarioglu je ten Turek, který připravil v 86. minutě mezi Německem a Tureckem na EURO 2008 vyrovnávací branku na 2:2. Opařil tak na tři minuty celé Německo, než vrátil euforii zpět na kopačky Němců Philipp Lahm. Je ale dosti možné, že právě Sabri se bude stěhovat do Bundesligy a bude běhat po německých trávnících.

O 23letého fotbalistu, pravého obránce Galatasaray Istanbul, je údajně velký zájem. Smlouvu má Sabri v Turecku do příštího léta, ale právě nyní je nejvyšší čas na výměnu, aby Turci za tohoto skvělého fotbalistu dostali odstupné. Sám hráč se velmi snaží o to, aby byl vyměněn do některých z top evropských lig. Proto se zdá také nepravděpodobné, že by Sabri kývnul na prodloužení smlouvy v Galatasaray Istanbul.

Fiorentina nemá místo

První oficiální nabídka přišla z Itálie. Fiorentina nabídla 4,5 miliónu euro. Bohužel pro Fiorentinu nastal fakt, že případný transfer není možný, protože Italové nemají žádné další místo pro hráče, který není z Evropské unie. Tento problém se má ale v dohledné době vyřešit. Ale samozřejmě není Fiorentina jediným zájemcem a Sabriho služby.

Mezi týmy, které se o Sabriho zajímají, můžeme řadit bundesligové týmy Eintracht Frankfurt, Hertha BSC nebo také VfB Stuttgart. Na přetřes přicházejí i týmy jako US Palermo nebo Girondins Bordeaux.

Vypadá to tedy, že hráč, který si chce někdy v budoucnu zahrát v Anglii, bude vyměněn. Otázka jenom zní: Kam?

Pavel Nadrchal / Goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

at jde za Feninem do Eintrachtu Frankfurt

KoRnFlakeS
willi - 03.07. Odpovědět

at jde do VfB, ten vychovava dobry talenty,

willi
Filip - 03.07. Odpovědět

A proč zrovna do VFB

Filip
KaPi - 03.07. Odpovědět

VfB teď dost hledá pravého obránce, jelikož na tuto pozici nemají moc alternativ. Možná by byl Sabri tím správným, i když bych raději někoho jiného... Smajlík 1 VfB gogo Smajlík 17 Smajlík 18

KaPi
janoas - 03.07. Odpovědět

Na pravého beka by nebyl špatný Castro z Leverkusenu, len Bayer by ho asi nepustil... Smajlík 11

janoas
Reklama
Reklama
Nejnovější články