Zpět na » FC Vaslui » Články

FC Vaslui - Články

Články
Karel Jarolím: Musíme být obezřetní, ale i nebezpeční

01.10. -  Fotbalisté Slavie odletěli ve středu ráno do Rumunska k odvetnému utkání 1. kola Poháru UEFA proti FC Vaslui. Trenér Karel Jarolím chce se svým týmem postoupit, ale zároveň varuje před nebezpečným soupeřem, který v lize dvakrát za sebou prohrál.

Slávisté odletěli do Rumunska pro postup

01.10. -  Na fotbalisty Slavie čeká ve čtvrtek v rumunském městě Vaslui odvetné utkání 1. kola Poháru UEFA proti místnímu FC. Hráči pražského celku věří, že si po bezbrankové remíze z prvního zápasu zajistí postup.

Majitel FC Vaslui: Bojíme se Slavie

30.09. -  V exkluzivním rozhovoru pro agenturu Mediafax majitel rumunského klubu FC Vaslui Adrian Porumboiu v úterý uvedl, že jeho tým má před odvetou 1. kola Poháru UEFA se Slavií velký strach z pražského klubu.

Trenér SC Vaslui považuje Slavii za favorita i v odvetě

19.09. -  Kouč rumunského týmu FC Vaslui Viorel Hizo řekl ve čtvrtek večer po prvním utkání 1. kola Poháru UEFA se Slavií, v němž jeho celek remizoval 0:0, že slávisté jsou favority i v odvetě.

Ohlasy slávistů po utkání s Vasluií

18.09. -  Trenér fotbalistů Slavie Karel Jarolím byl velmi zklamán remízou 0:0, jíž jeho tým dosáhl ve čtvrtek večer v prvním utkání 1. kola Poháru UEFA v zápase s rumunským mužstvem SC Vaslui.

Slavia pouze remízovala s Vasluií

18.09. -  Po vyrovnaném prvním poločase a matném výkonu obou týmů dokázala Slavia ve druhé půli přidat na obrátkách a sahala po vítězství. Nulová produktivita a bezzubý útok však stojí jen za bezbrankovou remízou a vážnými obavami do odvety v Rumunsku.

Po 1. poločase: Slavia – Vaslui 0:0

18.09. -  Po vyrovnaném prvním poločase a matném výkonu obou týmů hraje pražská Slavia s Vasluií v 1. kole Poháru UEFA zatím nerozhodně 0:0.

Vaslui přijela s respektem ke Slavii

18.09. -  Rumunský fotbalový klub FC Vaslui se ve čtvrtek večer představí v Edenu v úvodním utkání 1. kola Poháru UEFA proti Slavii. Před soupeřem má trenér Vasluie Viorel Hizo respekt, ale předem se nevzdává.

Slavia s rumunskými týmy dosud neprohrála

18.09. -  Fotbalisté pražské Slavie se dosud v evropských pohárech utkali s rumunskými celky ve čtyřech zápasech a ani jednou neprohráli. Také v celkově konfrontaci českých a rumunských týmů mají Češi navrch.

Šmicerovi by se líbilo vyhrát 2:0

18.09. -  Fotbalisté Slavie jsou před čtvrtečním úvodním duelem 1. kola Poháru UEFA proti rumunskému týmu FC Vaslui v pohodě a proti neznámému soupeři chtějí uspět a postoupit do základní skupiny.

Jarolím: Čeká nás houževnatý soupeř

17.09. -  Slavii čeká ve čtvrtek v Edenu úvodní zápas 1. kola Poháru UEFA proti rumunskému celku FC Vaslui a trenér "sešívaných" Karel Jarolím varuje, že jeho svěřence nečeká vůbec snadný protivník.