Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » FK Baník Most » Články

FK Baník Most - Články

Články
Kocián si nezapíská šest zápasů

Kocián si nezapíská šest zápasů

15.11. -  Rozhodčí Radek Kocián nebude pískat minimálně šest prvoligových utkání. O verdiktu rozhodla komise rohodčích, která řešila i prohřešek jeho asistenta Večeři. Ten také při sporné situaci chyboval a dostal trest na čtyři zápasy.

Kabíček: Proč my?

Kabíček: Proč my?

11.11. -  Jak rychle obletělo českou fotbalovou veřejnost, rozhodčí v Gambrinus lize opět fatálně chybovali. Tentokráte kritika oprávněně padá na hlavu sudího Kociána. Mostecký šéf nenachází pro jeho výkon vhodných slov.

Kocián: Beru to na sebe

Kocián: Beru to na sebe

10.11. -  Situaci, kterou dnes zažil rozhodčí Radek Kocián, si zřejmě nepřeje prožít žádný rozhodčí na světě. Zmatečnou situaci na Stadionu U Nisy však vyřešil podle pravidel správně. „Upískl se“, udělal chybu a to se může stát každému,...

Liberec - Most 2:1 (2:1)

Liberec - Most 2:1 (2:1)

10.11. -  To co bylo k vidění dnes na Stadionu U Nisy, by snad věřil málokdo. Hlavní rozhodčí Kocián utkání hrubě nezvládl. V prvním poločase přerušil utkání na několik minut kvůli neshodám u vstřelené branky Mostu, ve druhé půli udělil hned tři...

Most - Sparta 0:5 (0:1)

Most - Sparta 0:5 (0:1)

04.11. -  Pět gólů vstřelili sparťanští fotbalisté Mostu v generálce na zápas Poháru UEFA. V zápase se zaskvěl Marek Kulič, který vstřelil dvě branky Sparty ana další branku nahrál.

Marek Kulič: Řepa je prostě lídr

Marek Kulič: Řepa je prostě lídr

04.11. -  Marek Kulič dnes zářil v utkání s Mostem, vstřelil dvě branky a neměl daleko k hattricku. Po utkání mimo jiné řekl, že v kabině je stále lídrem Tomáš Řepka.

<< Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další >>
Nejnovější články
Reklama