Zpět na » Serie B » Brescia - krize se prohlubuje

Serie B - Brescia - krize se prohlubuje

Brescia - krize se prohlubuje © -

1

01.12. - Ještě před večerním soubojem titánů mezi milánským AC a Juventusem naplnily fotbalový program v Itálii zápasy Serie B. Ve dvou duelech se hrálo o postupové naděje. Brescia doma selhala s Chievem. Nevytáhla se ani Pisa, která s Lecce v domácím prostředí jen remizovala.

Mezi Bresciou a Chievem došlo na souboj o horní patra v tabulce. Loňský účastník nejvyšší soutěže využil krize lombardského týmu a v rozmezí třinácti minut ve druhé půli rozhodl zápas. Střelecky se prosadila zkušená dvojice Italiano, Pellissier. V tabulce se do popředí hrne Mantova. Bíločervení dnes zejména zásluhou dvou tref Denise Godease porazili Frosinone 3:2. První místo patří Pise. Toskánci na poslední chvíli, v 88. minutě, srovnali výsledek utkání s Lecce. Získali tedy jediný bod. A pokud Albinoleffe v úterní dohrávce porazí Treviso, posune se do pozice leadera.

Výsledky 15. kola Serie B:

AlbinoLeffe - Treviso dohrávka 04/12/2007
Bari - Boloňa 1:1 (39° Donda - 21° Marazzina)
Brescia - Chievo 0:2 (58° Italiano, 71° Pellissier)
Cesena - Spezia 1:1 (16° Moscardelli - 89° Padoin)
Grosseto - Ascoli 1:1 (63° Valeri - 82° Pesce)
Mantova - Frosinone 3:2 (41° Corona, 47° Godeas, 50° Godeas - 35° Martini, 56° Evacuo)
Messina - Avellino 1:0 (36° Biancolino)
Modena - Triestina 1:2 (88° Koffi - 23° Granoche, 61° Rossetti);
Pisa - Lecce 1:1 (88° Genevier - 8° Cottafava)
Ravenna - Rimini 0:1 (20° Peccarisi)
Vicenza - Piacenza 0:1 (89° Fissorevl.)

Tabulka střelců:
13 gólů: Castillo (Pisa)
11: Cellini (AlbinoLeffe), Godeas (Mantova), Granoche (Triestina)
10: Jeda (Rimini)
9: Soncin (Ascoli), Lodi (Frosinone)
8: Bruno (Modena), Cerci (Pisa)

Pořadí týmů po 15. kole: Pisa 33; AlbinoLeffe 32; Boloňa 32; Chievo 31; Lecce 29; Rimini 28; Brescia 27; Mantova 25; Frosinone 24; Ascoli 22; Modena 22; Messina 22; Triestina 20; Piacenza 19; Grosseto 18; Bari 16; Spezia 15; Treviso 13; Avellino 12; Ravenna 12; Vicenza 12; Cesena 8