Zpět na » Serie A » Aquilani zůstane, pokud bude Řím chtít

Serie A - Aquilani zůstane, pokud bude Řím chtít

Aquilani zůstane, pokud bude Řím chtít © -

0

Líbilo se

01.07. - Franco Zavaglia, agent mladého italského záložníka AS Řím, řekl, že všechno záleží na klubu. A Aquilanim se mluví ve spojitosti s Juventusem, o něco méně je již jeho spojováno s Interem Milán a Realem Madrid. Jeho parťák De Rossi prodloužil smlouvu v hlavním městě - kam se úchýlí Aquilani?

Smlouva podepsaná Daniele De Rossim už leží v sejfu klubu AS Řím. Příštích dvacet dní bude důležitých pro jednání o druhém talentovaném režisérovi AS Řím, Albertu Aquilanim. Franco Zavaglia, agent talentovaného Římana, uvedl pro Radio Radio TV: „Řím nám řekl, že se sejdeme po skončení Mistrovství Evropy a před začátkem nové sezóny.“

Mezitím se však o hráče prý konkrétně zajímal Juventus a podle některých zpráv generální ředitel Juventusu Jean-Claude Blanc už je domluven s Aquilaniho otcem Claudiem. „Nepotvrzuji ani nevyvracím podobné informace, nicméně Blanc musí jednat s klubem, ne s Aquilaniho otcem,“ řekl Zavaglia. Agent je však optimistický, co se týče budoucnosti jeho svěřence v dresu giallorossi. „Nemyslím, že je možné, aby odešel. Záleží to jen na klubu, ne na hráči.“ Ano, klub může Aquilaniho podržet. Měl by mu však nabídnout novou smlouvu, protože ta stará se pomalu chýlí ke svému konci. A pozdní Aquilaniho prodej by se jistě nepříznivě projevil na jeho ceně.

Kam dál?

Michal Šušák / corrieredellosport.it / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pique - 01.07. Odpovědět

musí zůstat!!!!!!!!!!!!!§ Smajlík 15 Smajlík 15 Smajlík 15

pique

Ať zůstane , ale měli by mu dávat více možností se ukázat .

richard.hrom
willi - 01.07. Odpovědět

jestli as nebude chtit tak sou trubky,

willi
KreonT - 01.07. Odpovědět

at zuste borec

KreonT
KreonT - 01.07. Odpovědět

zustane*

KreonT
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články