Zpět na » Serie A » Mladíci Juve vybojovali Superpohár

Serie A - Mladíci Juve vybojovali Superpohár

0

03.10. - Juventus se stal vítězem Superpoháru v mládežnické kategorii Primavera. Bianconeri ve finále porazili Inter 2:0. Nerazzurri ve finále Superpoháru nestačili na turínského soka již podruhé v řadě.

Mladí fotbalisté Interu a Juventusu se střetli coby vítězové poháru a ligové soutěže. Juventus zvítězil v juniorském Italském poháru. Ve finále porazil právě Inter. V ligovém mistrovství si již hráči nerazzurri úspěch ujít nenechali. Ve finálovém souboji předčili janovskou Sampdorii.

INTER - JUVENTUS 0:2 (55’ Pasquato, 88’ Essabr)

Juventus se probojoval k dnešnímu vítězství díky druhé půli. V 55. minutě překonal Alfonsa z přímého kopu Pasquato. Krátce před koncem rozhodl utkání Essabr. Maročan hlavičkou zužitkoval centr dalšího střídajícího fotbalisty Maia. Chiarezzovi svěřenci věnovali své vítězství symbolicky kolegům Riccardovi Nerimu a Alessiovi Ferramoscovi, kteří vloni tragicky zahynuli v průběhu tréninku, když se utopili při pokusu vylovit zakopnutý balón.