Zpět na » Serie A » Z výher se radovali Zápotočný a Jankulovski

Serie A - Z výher se radovali Zápotočný a Jankulovski

Z výher se radovali Zápotočný a Jankulovski © -

0

Líbilo se

08.05. - Česko-slovenská stopa: Jen dva čeští zástupci ukořistili v uplynulém kole Série A tři body. Nejšťastnější byl z výsledků dozajista Jankulovski ve službách AC Milánu, který se tak vyhoupl na čtvrtou pozici.

David Rozehnal (Lazio Řím): Český obránce neodehrál proti Palermu dobrý zápas. Nedařilo se mu uhlídat Amauriho, který na konci zápasu dvěma zásahy otočil stav. Rozehnal si vysloužil nelichotivou pětku.

Tomáš Ujfaluši (Fiorentina):
Ani Tomáš Ujfaluši se neradoval z vítězství, Fiorentinu ale ztráta bodů mnohem více mrzela. Při prohře v Cagliari ztratila čtvrté místo i svého nejlepšího hráče. Tomáš si za svůj výkon odnáší známku 5,5.

Tomáš Zápotočný (Udinese): To jeho jmenovec z Udinese prožil lepší zápas. Při výhře 1:0, kterou si jeho tým odvážel z Empoli, byl chválen za svou defenzivní činnost, jednou dokonce zachraňoval na brankové čáře. Dostal známku 6.

Marek Jankulovski (AC Milán):
Marek naskočil do zápasu s Interem ve 41. minutě, kdy střídal Favalliho a byl tak u všech tří branek, které v zápase padly. Naštěstí pro něj a jeho spoluhráče lovil 2 z nich ze své sítě César a tak se náš reprezentant může z největší pravděpodobností těšit na Ligu mistrů i v příštím roce. Marek odvedl dobrý výkon, který mu přisoudil průměrnou šestku.

Pavel Nedvěd (Juventus):
Stále není jisté, zda bude Pavel Nedvěd pokračovat v kariéře i v příštím roce. Možná tedy jeden ze svých posledních utkání odehrál v Sieně, kde se ale jeho spoluhráči příliš nepředvedli. Pavel byl spolu s Camoranesim nejlepším mužem v hostujících barvách, prohře 0:1 to ale nezabránilo. Odnesl si známku 6,5.

Marek Hamšík (Neapol): Marek byl v dresu Neapole již tradičně hodně aktivní, měl pár šancí, ale žádná se neuchytila. Neapol nakonec podlehla Turínu 1:2 a Hamšík si odnesl známku 6.

Zdenek Klinga / datasport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Maty - 09.05. Odpovědět

Jsem docela zvědavý, kde bude příští sezonu kopat Rozehnal..

Maty
Sushi - 09.05. Odpovědět

Jestli bude pokračovat v Lazzie, ať si mě nepřeje potkat v Římě Smajlík 16

Sushi
janoas - 09.05. Odpovědět

Lebo co? Smajlík 3

janoas
Reklama
Reklama
Nejnovější články