Zpět na » Serie A » Spalletti: Chybělo nám štěstí

Serie A - Spalletti: Chybělo nám štěstí

Spalletti: Chybělo nám štěstí © -

0

Líbilo se

07.05. - Trenér giallorossi hodnotil na tiskové konferenci dosavadní průběh úspěšné sezóny.

„Obecně se dá říci, že někteří měli možná trochu více štěstí než my.“ Luciano Spalletti mluvil na tiskové konferenci před zápasem, který by mohl zaručit jeho týmu třetí účast ve finále Coppa Italia za sebou. Toskánský trenér se dívá jen na vlastní tým a nechtěl hodnotit nervozitu, která v posledních panuje v Interu Milán, jehož zástupci (prezident Massimo Moratti a trenér Roberto Mancini) se v posledních dnech dorozumívají především přes noviny: „Musíme myslet sami na sebe. Nezajímají mě problémy Interu, ani to jestli mohou ovlivnit jeho zápas se Sienou. Tady se vždy příliš předbíhá. Je to charakteristické pro naše prostředí. I protože někteří zapomínají, že my ještě musíme hrát a vyhrát zápas s Atalantou. My děláme svojí práci, až potom se budeme koukat na práci ostatních. Totti řekl, že titul už má Inter v kapse? Je zbytečné přehlížet, že mají Scudetto na dosah ruky. To však neznamená, že my už o něj nehrajeme.“

Mezi diplomatickými větami Spallettimu uniklo jedno lítostivé prohlášení: „Řím by si zasloužil mít trochu více štěstí. Několikrát se od nás odvrátilo, co se týče některých detailů a událostí. Kdyby to tak nebylo, možná by dnes tabulka vypadala jinak.“

Kam dál?

Michal Šušák / corrieredellosport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
libino - 08.05. Odpovědět

este je vzdy o co hrat.... neska hrame s cataniou...

libino
Djkoma - 08.05. Odpovědět

samozřejmě, vždy, dneska to dáte a bohužel vás potkáme ve finále :( nadšený z toho nejsem

Djkoma

Ludia , nemalo hrat ASKO dneska proti Catanii ?

TottiAs22
Farter - 07.05. Odpovědět

meli ale presunuli to na zitrek;-)

Farter
Djkoma - 08.05. Odpovědět

a proč? :)

Djkoma
Sushi - 08.05. Odpovědět

Televize. Práva. Peníze. ...

Sushi
Djkoma - 08.05. Odpovědět

samozřejmě, myslel jsem krom tohohle. Peníze jsou vždy na prvním místě...bohužel

Djkoma
- 08.05. Odpovědět

jn Smajlík 11

tunak - 07.05. Odpovědět

Spalleti je sympaťák. Římu letos opravdu přeju, Milánské týmy nemusím a ještě mě zvedají ze židle ty jejich snahy rozbíjet Itálii.

tunak
Ibra - 08.05. Odpovědět

What??

Ibra
Djkoma - 08.05. Odpovědět

to je vtipné, ale že kluci z AS se snaží vytáhnout kdejakou špínu a kritizovat jen a jen milánské to je všem jedno, měli by si v včně zadluženém městě zamést před svým prahem.

Djkoma

škoda niektorých zápasov doma so slabými mužstvami Smajlík 10

SqUadRaASrOma
leo - 07.05. Odpovědět

pro me je to jeden z nejlepsich treneru a nemusi to dokazovat Smajlík 18

leo
Sushi - 07.05. Odpovědět

--Toto je kvalitní názor.-- Smajlík 1 Smajlík 18

Sushi
- 07.05. Odpovědět

Dokazovat to musí vždycky Smajlík 7

Djkoma - 07.05. Odpovědět

jeden z nejlepších je, ale měl by něco pořádného dokázat. Mimo to ještě nedávno se vymlouval na rozhodčí a teďka na štěstí... každý svého štěstí strůjce...

Djkoma
Sushi - 07.05. Odpovědět

Ty seš fakt dáreček. Smajlík 11

Sushi
Djkoma - 07.05. Odpovědět

sushi: díky, ale víš jak, kdo si neváží štěstí nezaslouží si ho, a já si nemyslím, že by jste měli extra smůlu (třeba zranění, vylosování, apod. spíše naopak). Tak to vidím já, chápu, že jako fanouškovi as ti to jde přes srst a nesouhlasíš s tím a trochu s tím počítám, ale i ty by si mohl uznat, že trenér má mít hlavně výsledky, má stále dokazovat svoji třídu a ti opravdu nejlepší nevidí pod vším jen rozhodčí nebo štěstí, ale někdy i svoje chyby... (bohužel tohle třeba mancini taky neumí, tuto vlastnost má jen elita trenérů)

Djkoma
Sushi - 08.05. Odpovědět

Tak zaprvý, když se Spallettiho zeptají, jestli chybělo štěstí a on žekne, že trochu jo, nepovažuju to za ubrečenost. Zadruhý, o jakým losu to mluvíš? Asi Coppa Italia. Jinak si totiž nemůžeš vidět ani na špičku nosu. LM? Real Madrid (mistr Španělska) a ManUtd (mistr - asi - Anglie). Liga? Vždyť před sezónou po nalosování ligy byly v Itálii noviny plný článků o tom, že AS má nejhorší los, že má všechny zápasy s těžkými soupeři v rychlém sledu za sebou. Ptali se Manciniho, jestli je s tím spokojen, že je to pro tým jistě výhoda. Ptali se Spallettiho, jestli mu to vadí, protože je to nevýhoda. Psalo se o tom, jestli je fér, že Juventus jako nováček byl ve stejném losovacím koši jako Inter, Milán a Řím. A ty mi napíšeš něco o losu. Ty tomu fotbalu prostě opravud ale vůbec nerozumíš. Nebo o něm nic nevíš, vyber si. Seš hrozně demotivující.

Sushi
Djkoma - 08.05. Odpovědět

jasně velký sushi :) ty si tvrdil, že máte těžší los i 5 kol před koncem, když jste věděli, že nebudete hrát s nikým ze špičky na rozdíl od interu, takže ignorovat tvoje názory je nejlepší :)kdyby mancini řekl co spalleti, hnedka by to byla ubrečenost tak klídek :) já vím, na AS se nesmí říct ani trocha pravdu, protože nemají chybu!

Djkoma
Sushi - 08.05. Odpovědět

Opravdu mě demotivuješ, odpovídat ti mě stojí čím dál tím víc sil. Ale aby snad někdo nevěřil těm tvým bludům, pro jistotu: ZASE prokazuješ, že o fotbale nepřemýšlíš. Posledních pět kol jsi říkal? Dobře, takže koho mělo AS - Livorno, Turín, Samp, teď Atalanta a pak Catania. Livorno, Turín, Catania - jsi schopen uznat, že týmy bojující o záchranu jsou v posledních kolech větší hrozbou, než třeba týmy ze středu tabulky? Ok. Sampdoria - kdo viděl zápas s AS Řím, musí chápat, proč jsem říkal, že je to těžký zápas. Je to skvělý tým. Atalanta - paradoxně zápas s Atalantou by měl být lehčí než s těmi třemi týmy ze spodních pater. Důvod? Motivace. Ach .. neříkám, že teď Atalantu rozstřílíme, ale to ode mě neuslyšíš nikdy, nesnáším velkohubý prohlášení (kdo je jen dělá?). Jen tak mimochodem, i Inter má v posledních 5 kolech těžký los, snad až právě na Sienu, která se bohužel zachránila už před týdnem.

Sushi
Djkoma - 08.05. Odpovědět

inter má těžký los? zajímavé ještě nedávno si tvrdil jak jsou na tom o hodně lépe než vy s losem, ale budiž :) asi nečteš co píšeš. Inter posledních pět kol:Turín, Cagliari, AC, Siena, Parma-siena a cagliari jediné dva týmy které hráli o nic, o ac nemusím snad ani mluvit (samozřejmě, podle tebe je to tým srovnatelný s livornem:)). AS-Livorno, Turín, Sampdorie, Atalanta, Catania-sampdorie o nic nehrála stejně jako atalanta, jestli je pro vás těžký zápas s posledním, který má asi 1% šanci, že nesoustoupí těžký, tak to sorry:) apropo tak skvělý tým jako vy by neměl mít problémy s nikým přeci, když jste si dělali zálusk na titul. Velkohubé prohlášení? vy nikdy samozřejmě, jste jen nejlepší v itálii (to říkate), možná i v evrope (to taky nikdo nerekl vid) a tak co, to že moratti (popravdě jestli bereš morattiho vážně tak si docela k smíchu :)) nebo mancini (když žvatlá, že je pro něj důležitější cup než scudetto tak je to pako, ale to se ví...) to už k nim patří a já to ignoruju (a popravdě poslední dobou jsem od 25 hólu do sítě liverpoolu nic neslyšel. PS: bojovnost některých týmů o záchranu by nemělo stačit na opravdovou kvalitu ;)

Djkoma
Djkoma - 08.05. Odpovědět

a to ještě nepočítáme tlak, který v posledních kolech je vždy na prvního a ne na druhého, zranění apod... tak jako tak mi už několik kol přijde že máme ohromně těžkou situaci mnohem těžší než vy a co si budeme povídat, psychika není zrovna silnou zbraní interu ...

Djkoma
- 08.05. Odpovědět

Vy zas píšete slohovky, kdo to máš číst? Smajlík 5

Djkoma - 08.05. Odpovědět

nejlépe samozřejmě nikdo:-D

Djkoma
Farter - 08.05. Odpovědět

Nepřestávejte mě to baví Smajlík 4

Farter
Sushi - 08.05. Odpovědět

dJKOMA: Já ti nevím, kluku. Ty píšeš stylem, že jsi hrozně nad věcí a podobných mouder máš na každým prstě hordy, ale tvůj text nemá hlavu ani patu, první píšeš o snadným losu pro AS, pak nesouhlasíš s obtížným losem pro Inter, pravidelně obcházíš moje argumenty nějakými žvásty, jak se ti zrovna hodí. Nakonec ti z těch tvých rovnic vyjde, že jsem k smíchu. Nepřestávám se divit, kam až dokážeš zajít, jakoby tvoje okecálkovství nemělo hranic. A ještě mi vkládáš do úst překroucená slova. Pamatuješ si třeba na článek, který jsem psal o zbytku Serie A, jak o titulu a pohárech, tak o sestupech?

Sushi
Sushi - 08.05. Odpovědět

http://www.fotbalportal.cz/cs/itali e/serie-a/clanek/8280-serie-a-je-st ale-otevrena-v-boji-o-pohary-zustav a-9-tymu/ - schválně se mrkni Smajlík 7

Sushi
Djkoma - 08.05. Odpovědět

sushi: :-D já řekl, že inter má těžší los než as a tys tvrdil že to tak není. Bez urážky, ale tvoje články tolik nežeru ve smyslu, že v nich nevidím Svaté písmo. Jen si v diskuzi ještě pamatuji, jak si "nadával, kritizoval dosad si sam" lazio, za ty řeči že radši prohrajou s interem než aby vyhrála siena a ted prakticky přichází zápas inter siena, kde siena tvrdí něco velmi podobného. Neříkám, že jsi k smíchu, jen tvoje ospravedlňování a vychvalování AS nemá hranic a je to unavující. Já nejsem spokojený s mnoha věci v interu a nebojím se ho kritizovat, přesto mu fandím, ale to je jiný druh "fandění" než to tvoje "můj tým je nejlepší a že není první je jen kvůli štěstí a rozhodčím"-takhle na mě působíš.

Djkoma
Sushi - 09.05. Odpovědět

1) nedivím se, že v Interu nejsi s mnohým spokojen. 2) článek jsem neposílal proto, aby ses k němu modlil, ale abys viděl (hlavo dubová..), že si za svými názory stojím a jen tak něco neplivu. 3)fanoušci Lazzie chtěli prohrát, co dělají fanoušci Sieny nevím. 4)hráči a trenér Lazzie prohlašovali, že hrajou na vítězství, tak jako to dělá Siena. (-->nechápu cos chtěl říct, asi mluvíme jinou řečí...) 5) zběžně jsem si pročetl pár mých příspěvků výše a nevšiml jsem si ospravedlňování a vychvalování AS (všiml jsem si argumentace z jedné strany a chytání se stébla z druhé) 6)kdybys četl pozorně vše a ne jen to co chceš, věděl bys, že xkrát jsem napsal -ano, rozhodčí udělali asi milion chyb, ale AS si za mnohé může samo- viz. např. právě po zápase na Interu, který byl rozhodčím taky ovlivněn. Uf, seš únavnej, opravdu se mi zdá, že mluvíme jinou řečí. Jdu spát.

Sushi
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články