Zpět na » Serie A » Cafú končit nehodlá

Serie A - Cafú končit nehodlá

Cafú končit nehodlá © -

0

Líbilo se

07.05. - Milánský veterán Marco Cafú si není jistý, jestli v kádru zůstane i po konci sezóny, ale s kariérou určitě neskončí.

Brazilský obránce hraje v Sérii A od roku 1997, kdy přestoupil z Palmeiras do AS Římu a během své bohaté kariéry si na své konto připsal 100 startů za AC Milán.

Cafú se stal okrajovou postavou Rosssoneri a v tomto ročníku si připsal pouze 8 zápasů. Nicméně tento 37letý hráč věří, že má stále co nabídnout.

"Je pořád příliš brzy na to, abych to vzdal," řekl pro TV SetteGold. "Ale ještě jsem se nerozhodl, co budu dělat příští rok."

"Někdy, až skončí sezóna, tak si sednu ke stolu a rozhodnu se, co je nejlepší pro mě a pro mou rodinu."

"Jestli zůstanu v Miláně? Je tady více možností, ale všechno záleží na mně. Není určené, že opustím Milán nebo odejdu do důchodu, pokud mi nebude nabídnut nový kontrakt."

"Mám i jiné nabídky a budu je muset brzy zvážit. Je opravdu velmi potěšující vědět, že je o mě i v mém věku stále zájem."

Spekuluje se o tom, že Cafú možná odejde do své rodné země, kde by hrál po zbytek své kariéry. Objevily se ovšem také zvěsti o tom, že by mohl odejít do Japonska.

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Smajlík 3 Po vzoru Maldiniho... Smajlík 9

Ms.Rossoneri
Ricardo - 08.05. Odpovědět

polipte mi všichni prdel cafu nevodejde Smajlík 19

Ricardo
Djkoma - 07.05. Odpovědět

Možná celkově končit nehodlá, ale v miláně pro něj už pravděpodobně místo nebude. Já ho neviděl v zápase Milána hodně dlouho...

Djkoma

To je haluzak, dokedy chce hrat do 50 ?

Ac MiLaNoO

podla mna pojde do Brazilie

rossoneri89
Maty - 07.05. Odpovědět

Já bych to viděl na tu Brazílii.

Maty
janoas - 07.05. Odpovědět

MLS Smajlík 1

janoas

Jestli odejde z AC tak by mohl ve Spartě nahradit Řepku. Cafu by asi nebyl tak ostrej, ale zato by na konci ligy nepodělal titul. Njn, ale do Sparty stejně nepude spiš by asi už měl skončit. Smajlík 18 Smajlík 18

aaa auto sračka
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články