Zpět na » Serie A » Siena chce pomoci AS ke Scudettu

Serie A - Siena chce pomoci AS ke Scudettu

Siena chce pomoci AS ke Scudettu © -

0

Líbilo se

07.05. - Francesco Totti si myslí, že si Inter v neděli zajistí zisk Scudetta, ale hlavní manažer Sieny si tím až tak jistý není: "Jsem fanouškem AS a vzkázal jsem jim, ať uhrají dobrý výsledek!"

Rozdíl mezi dvěma prvními týmy v ligové tabulce se ztenčil na tři body a do konce ligového ročníku zbývají už pouze dvě kola. Ale pokud Nerazzuri nyní na San Siru porazí Sienu, mají titul v kapse.

"Myslím si, že Inter v neděli vyhraje. V této sezóně se nám nepovedlo naplnit několik našich cílů, ale i takový je fotbal,"
zamyslel se Totti v rozhovoru se Sky Italia.

Původně se mělo za to, že Tottiho zranění předního kolenního vazu vyřadí mimo hru na šest až osm měsíců, ale římský kapitán vyjádřil svůj optimismus na dřívější návrat: "Fyzicky jsem na tom mnohem lépe a brzy budu moc začít hrát tenis. Měl bych být zpátky na start nové sezóny."

Totti nedává Sieně v zápase s Interem šanci, ale to se nedá říci o jejím hlavním managerovi Giovanni Lombardi Stronatim, který to vidí zcela opačně: "Přeji si, abychom zastavili Inter na cestě za Scudettem a můžu každého ujistit, že mi svou část splníme. AS by se měl jen soustředit na zápasy s Atalantou a Catanií."

Několik hráčů Sieny tento týden odhalilo, že Lombardi Stronati od nich na San Siru žádá výsledek, i když Sieně již o nic nejde.

"Jestli to hráči řekli, tak to musí být pravda... Je velmi dobře známo, že jsem Romanista a Řím představuje část mé rodinné historie. Opravdu bych byl velmi rád, kdybychom zastavili Inter v jeho cestě za titulem a budeme se o to snažit."

"Kromě toho, schází nám zisk dvou bodů k tomu, abychom překonali klubový rekord v zisku bodů v Serii A, který je momentálně 43 bodů, takže to je pro nás další motivace."

"Chci vyhrát a byl bych rád, aby Daniele Portanova střelil branku. Vím, že je fanouškem Lazia, ale patří do mého týmu..."

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 07.05. Odpovědět

Hrajme si jak chcem, Siena je v serii A zachráněna a konec. Smajlík 4

len aby to neboli len rečičky... Smajlík 10

SqUadRaASrOma
janoas - 07.05. Odpovědět

Siena už nie je to čo kedysi, je o mnoho silnejšia, prípadná remíza by potešila aj ked myslím, že Inter vyhrá nie však rozdielo triedy, myslím že to bude o jednom dvoch golov, ale ved nechajme sa prekvapiť, ja budem palce držať rozhodne Siene.... Smajlík 7

janoas

Tak j¨á si myslim že tam siena prohraje vysoko,ale tan názor se mi trochu líbí.Když se podíváte na body díky chybám rozhodčích tak Interu rozhodčí přidali už 10 bodů a to je ten problém AS kterému jen 4.Jinak titul přeju AS

Michal Kunc
Juwe - 07.05. Odpovědět

nejak si veri Stronatim Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 asi mu to vitezstvi proti Juve vlezlo do palice!? Smajlík 3 inter je smete bez diskuzi!!! nebudou se chtit po polocase ani vratit na hriste!!! Smajlík 3

Juwe
Ibra - 07.05. Odpovědět

To mi pripomina vyhlasenia Morattiho- to je tiez taky dobrosrdecny blazonko. Uz sa tesim na oslavi titulu cez vykend.

Ibra
Farter - 07.05. Odpovědět

Vykend???? Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Hej Interisti chytaj FORMU jako ŘEMEN Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Farter
Ibra - 07.05. Odpovědět

klavesnica mi robi neplechu, resp. semtam mi to preskoci

Ibra

á máme tu inteligenta. Na pravopys se viser, nejseš tu na češtinářkej soutěžy. Smajlík 2 Smajlík 2

DEXTER je zpátky

BYLO TO SAMOZŘEJMĚ NA Fartera Smajlík 7

DEXTER je zpátky

K smíchu Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

DEXTER je zpátky
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články