Zpět na » Serie A » Blasi chce zůstat v Neapoli

Serie A - Blasi chce zůstat v Neapoli

Blasi chce zůstat v Neapoli © -

0

Líbilo se

06.05. - Manuele Blasi je v Neapoli šťastný a doufá, že si svůj pobyt na San Paolu prodlouží a nebude donucen v létě odejít.

Záložník, který je ohromen výsledky svého týmu v této sezóně, je spoluvlastněn Neapolí a Juventusem. Neapol si není jistá, jestli bude moci zaplatit cenu, kterou bude Juventus za hráče požadovat.

"Chci zůstat v Neapoli. Mám za sebou fantastickou sezónu a rád bych na ni tady navázal," svěřil se Blasi. "Juventus a Neapol by měli být schopni dosáhnout brzy dohody. To je mé jediné přání a opravdu doufám, že se jim to podaří."

"Cítím, že to dlužím jednak našim skvělým fanouškům a jednak vedení, protože jsem zameškal příliš hodně zápasů, když jsem byl suspendován."

Blasi je zklamaný, že zmeškal několik důležitých utkání, jako například zápas s AC Milánem. Nasbíral celkem 16 žlutých karet a jedno vyloučení.

"Někdy jsem příliš naivní a opravdu lituji toho, že jsem nemohl svým spoluhráčům pomoci v utkání s Rossoneri."

"Neapol mi dala šanci na to, abych byl důležitou součástí týmu a odehrál skvělou sezónu. Dali mi všechno, co jsem doopravdy potřeboval."


"Nečekal jsem, že si povedeme tak dobře. Sestavili jsme opravdu dobrý tým a myslím si, že díky naší kvalitě budeme moci v budoucnosti uhrát ještě lepší výsledky."


"Rád bych zažíval tyto pocity i příští rok," prozradil bývalý hráč Fiorentiny.

Juventus by se rád Blasiho zbavil a prodal Neapoli svůj podíl na hráči, který by potom mohl investovat do svých nových posil.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Juwe - 06.05. Odpovědět

blasi uz nema ani na stridacku v juve!!!prodat a jak rekl,v neapoli je o vela kvalitni nez kdyby byl v juve!!! ale za to bych bral z5 zalayetu on je dobry hrac,jenom potrebuje cas a prostor.ja bych ho vzal z5 a nasazoval na ligovy pohar a jestli by se prosadil tak ho treba i v 70min. soupnout na hriste pri zapase Serie A!!!

Juwe
stuff - 06.05. Odpovědět

peniazky sa zidu:)

stuff
janoas - 06.05. Odpovědět

Tak mne by Blasi nevadil ani v tom Juventuse Smajlík 18

janoas
jtbs - 06.05. Odpovědět

na zaklad vsak nema...takze ee

jtbs
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články