Zpět na » Serie A » Cúper připravuje závěrečný tlak

Serie A - Cúper připravuje závěrečný tlak

Cúper připravuje závěrečný tlak © Grazia Neri - Hector Cuper

0

Líbilo se

05.05. - Trenér Parmy Hector Cúper věří, že se jeho tým díky výhře 1:0 nad Janovem může zachránit v Sérii A.

Argentinec, který ve své funkci v březnu nahradil Domenica Di Carla, doufá, že jejich rivalové ze dna tabulky v příštích kolech ztratí body. "Náš osud je v rukou ostatních," svěřil se bývalý kouč Interu a Valencie.

"Budeme muset bojovat až do konce, ale samozřejmě budeme muset sledovat, jak se daří ostatním týmům. Nemáme žádnou jinou možnost, než zvítězit ve zbývajících dvou zápasech."


Bývalý boss Realu Betis také vyjádřil svůj názor na bitvu o Scudetto. "Nemyslím si, že Inter vítězství ztratí. Nicméně nepodporuji je, myslím na ně pouze jako na naše další soupeře," poznamenal.

Parma je v současnosti třetí od spodu s 34 body, ale vítězství v neděli udrželo jejich naději na záchranu a nyní se připravují na následující zápas s Fiorentinou. Má pouze jednobodovou ztrátu na Catanii, která se drží na první nesestupové příčce s 35 body. Před ní jsou s 36 body Reggina a s 37 body AC Turín. To všechno jsou týmy, které mohou Parmě "pomoci" v záchraně.

Hector Cúper se navíc v závěrečných zápasech bude moci spolehnout na několik hráčů, kteří byli v minulých týdnech mimo hru - například Giulio Falcone a Andrea Gasbaroni.

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Sushi - 06.05. Odpovědět

Docela se divím, že ještě nikdo neokomentoval tu FOTKU slovy -Cúper připravuje závěrečný tlak- Smajlík 1

Sushi
Maty - 05.05. Odpovědět

Nebude to sranda, se zachránit. Parma má Fiorentinu a Inter, Catania Juventus a AS Řím, Reggina Empoli a Cagliari, Turín Livorno a Fiorentinu. Tipl bych, že Parma by mohla S Fiorentinou aspoň remízu uhrát, s Interem to budou mít těžké. Catania by mohla oba zápasy prohrát. Reggina hraje s konkurenty o záchranu, tam to bude zajímavé. Turín se podle mě zachrání. Já bych sestup viděl na Livorno, Empoli a Catanii. Reggina tomu opět uteče, bohužel (aspoň pro mě). Jinak Grande Cagliari! Nedávno poslední tým tabulky, a teď jede směle za záchranou, Ballardini byla opravdu dobrá volba.

Maty
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články