Zpět na » Serie A » Z výhry se radovali pouze čeští hráči Juve

Serie A - Z výhry se radovali pouze čeští hráči Juve

Z výhry se radovali pouze čeští hráči Juve © -

0

01.05. - Série A. Česko-slovenská stopa: Zdeněk Grygera s Pavlem Nedvědem byli oba na hřišti při rozstřílení Lazia. Marek Jankulovski se při výhře Milánu na hřišti dlouho neohřál a Ujfaluši s Hamšíkem se svými týmy získali bod.

Zdeněk Grygera (Juventus): Další z dobrých výkonů českého obránce mohli fanoušci vidět při deklasování Lazia. V prvním poločase bez chybičky, v druhém už nechával hostům více prostoru, ale při vedení 4:0 se to dá pochopit, z profesionálního hlediska však jistě ne ospravedlnit. Žádné větší chyby se ale nedopustil a přispěl k další jasné výhře Juve. Vysloužil si známku 6,5.

Pavel Nedvěd (Juventus):
Zápas proti svému bývalému klubu si hodně užil Pavel Nedvěd, který hrál opět ve své dobré formě. Byl hodně aktivní směrem dopředu, podílel se kombinací na Camoranesiho brance. V druhém poločase mohl i on sám přidat branku, ovšem jeho rána skončila jen na břevně Ballottovy branky. I tak si vysloužil hodně pěknou sedmičku.

Marek Jankulovski (AC Milán): Marek se na hřiště v klání s Livornem od úvodních minut nedostal. Z lavičky následně naskočil až v 73. minutě, kdy střídal Giuseppe Favalliho, a hodnocen již pochopitelně nebyl.

Tomáš Ujfaluši (Fiorentina): V zápase proti Sampdorii to měli Ujfaluši a spol. ke konci hodně dobře rozehráno, ovšem vedení nakonec udržet nedokázali. V nastaveném času zničil jejich naděje na pohodlnější odstup od AC Milánu Daniele Gastaldello. Obrana Fialek tentokrát nepracovala vůbec dobře a svědčí o tom i známka českého reprezentanta. Ten byl hodnocen podprůměrnou známkou 5,5.

Marek Hamšík (Neapol): Slovenský hráč byl opět hrozbou pro branku soupeře, měl i jednu větší šanci, ale on ani jeho spoluhráči branku nedali. Když se to samé nepovedlo ani hostující Sieně, rozešli se hráči obou celků smírně bez branek. Markův výkon byl ale hodnocen kladně, a to za 6,5.