Zpět na » Serie A » Rocchi chápe Lotitovu zlobu

Serie A - Rocchi chápe Lotitovu zlobu

Rocchi chápe Lotitovu zlobu © Goal.com - Tommaso Rocchi

0

Líbilo se

30.04. - Útočník Lazia Řím Tommaso Rocchi připustil, že měl prezident klubu Claudio Lotito plné právo být na hráče naštvaný po výprasku, který utržili od Juventusu v nedělním zápase.

Biancocelesti opět potvrdili svou letošní mizernou ligovou sezónu prohrou 2:5. Lotito nesl výsledek zápasu velmi špatně, slibuje hráčům následky. A jedna z hvězd týmu jeho pohled chápe.

"Souhlasím s Lotitem," podporuje ho Rocchi. "Mám stejný názor a myslím si, že věci, které řekl, byly fér."

"Musíme se omluvit našim fanouškům za to špatné období. V tomto okamžiku je tu velký nápor médií, ale pokud bychom mohli mluvit přímo, řekli bychom, že se omlouváme."


"Fanoušci jsou rozhořčení, ale to my také. Jsme profesionálové a přijmeme jakékoliv řešení, které klub zvolí. Musíme počkat a uvidíme, ale uvědomujeme si, jaká je situace."

"Hlavně se musíme zlepšit na hřišti, protože to jsou právě činy a ne slova, které se počítají. A máme šanci to udělat v utkání Coppa Italia."

Lazio se dostalo do semifinále italského poháru, kde po remíze v prvním kole na hřišti Interu Milán má slibnou šanci porvat se o postup do finále. Tam se postoupivší potká s jedním z dvojice Catania - AS Řím. V tomto utkání budou hosté hájit jednobrankový náskok z prvního zápasu.

Kam dál?

Zdenek Klinga / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Vypadnite zo Stadia vy prisťahovalci , nikto neni na vás zvedavý .

TottiAs22

Lazio musi v lete nakoupit jinak se budou pohybovat tam kde jou ve stredu tabulky

Roberto Baronio
danko10 - 30.04. Odpovědět

A hlavne by ste si mali postaviť vlastný štadión, lebo ten teraz vážne potrebujete zo všetkého najviac. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

danko10
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články