Zpět na » Serie A » Češi neměli v Itálii příliš povedené kolo

Serie A - Češi neměli v Itálii příliš povedené kolo

Češi neměli v Itálii příliš povedené kolo © -

0

24.04. - Séria A. Česko-slovenská stopa: Spokojený s výhrou i s výkonem mohli být jen Hamšík, potažmo Grygeru s Nedvědem. Výhru Fiorentiny odnesl zraněním Tomáš Ujfaluši, výkony Jarolíma, Zápotočného a Rozehnala nebyly vůbec dobré.

Tomáš Ujfaluši (Fiorentina): Český obránce přispěl k výhře Fiorentiny jen částečně, neboť na hřišti pobyl pouhou půlhodinku. Za onu dobu ale perfektně pokrýval nebezpečného Amauriho, svalové problémy mu ale nedovolily dále pokračovat a v 31. minutě ho nahradil Dainelli. Tomáš si za svůj pobyt na hřišti vysloužil známku 6.

Marek Hamšík (Neapol): Slovenský reprezentant se opět dočkal skvělého hodnocení. Výbornou známku 7 si vysloužil za svou aktivitu, která mimo jiné vedla i k druhé brance, kterou připravil pro svého spoluhráče Bogliacina.

Lukáš Jarolím (Siena): Lukáš byl na hřiště v zápase proti Janovu poslán až v 73. minutě, aby oživil hru a pomohl přinést vyrovnání. Siena totiž prohrávala již od 24. minuty po brance Konka. Bohužel pro domácí, úkol se splnit ani zdaleka nepodařilo a za svůj poměrně krátký pobyt na hřišti si Lukáš odnesl známku 5.

Tomáš Zápotočný (Udinese): Tomáš nastoupil opět v základní sestavě Udinese, na zápas se Sampdorií ale bude chtít určitě rychle zapomenout. Hostující obrana si s duem Bellucci-Cassano nevěděla pranic rady a český hráč si nejprve v 38. minutě vysloužil žlutou kartu, aby byl následně v minutě 59. vyloučen. Nemůže se tedy divit, že si od Datasportu vysloužil nelichotivou známku 5.

Zdeněk Grygera (Juventus): Oba čeští hráči v dresu Staré dámy byli pochopitelně zastíněni výkonem Alexe Del Piera. I tak ale předvedli svůj standardní výkon. Zdeněk si vysloužil známku 6.

Pavel Nedvěd (Juventus): Shodně šestku si odnesl i Pavel Nedvěd, který se již vrátil do zápasové kondice. V poslední době je o něm slyšet spíše ohledně reprezentace. V zápase nikterak nevynikal.

David Rozehnal (Lazio): Český obránce odehrál v dresu Lazio celý zápas, ale ani on nedokázal zabránit prohře na hřišti Catanie v poměru 0:1. Ba naopak jeho výkon zejména v první půli nebyl vůbec dobrý, hodnocen byl známkou 5,5.