Zpět na » Serie A » Turín vyhodil kouče Novellina

Serie A - Turín vyhodil kouče Novellina

Turín vyhodil kouče Novellina © -

0

Líbilo se

16.04. - Walter Novellino již není trenérem italského Turína, kterýho ho propustil kvůli porážkám v posledních zápasech Serie A, díky kterým Turín klesl blízko pásma sestupu. Nový koučem Granaty byl jmenován Gianni De Biasi.

Toto rozhodnutí dnes potvrdil prezident Turína Urbano Cairo, který zároveň představil nového kouče Granaty, kterým se stal Gianni De Biasi. Novellino nejprve o svém odvolání nechtěl moc mluvit, protože byl šokován touto novinou, nicméně prezident Cairo mu dal před utkáním s Janovem ultimátum a jelikož Turín prohrál 0:3, reakce vedení se proto dala očekávat.

"Byl jsem v bance, když mi prezident Cairo zavolal," řekl bývalý kouč Turína pro Calciomercato.it. "Poté jsem už s nikým nemluvil a odmítám se k tomu jakkoliv vyjadřovat. Nemám vám teď co říct, je to hrozné a proto o tom nechci mluvit. Rozumím současné situaci, ale čekal jsem, že o ní budeme za pár dní mluvit a řešit ji."

Odvolání Novellina je šokem jak pro samotné hráče, tak i pro fanoušky. Turín má pět kol před koncem soutěže již pouze čtyřbodový náskok před osmnáctou Regginou a v příštím kole je navíc čeká doma Inter Milan.

Kam dál?

Jakub Košťan / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
misdo - 16.04. Odpovědět

som zvedavy ako sa k tomu vyjadria hraci pokial viem hraci sampdorie ho moc teda neospievali po jeho odchode Smajlík 12

misdo
Chelsea - 16.04. Odpovědět

tak to jo serie b by mu prospěla víc

Chelsea
- 16.04. Odpovědět

Výbušnák odchází, to jsem zvědav kam zamíří ted, viděl bych ho v nějakém týmu ze serie B Smajlík 7

Chelsea - 16.04. Odpovědět

Tak ked ste prohrávali Smajlík 2

Chelsea
Maty - 16.04. Odpovědět

Tak to docela koukam. Novellina mám rád, takový nervák. :)) Tato zpráva mě hodně překvapila. Ten Gianni De Biasi, to je ten z Levante?

Maty
Reklama
Témata článku
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články