Zpět na » Serie A » Z našich zástupců nejlepší Zápotočný

Serie A - Z našich zástupců nejlepší Zápotočný

Z našich zástupců nejlepší Zápotočný © -

0

10.04. - Česko-slovenská stopa: Ani jeden z našich zástupců se ve 32. kole Série A neradoval z výhry svého klubu. Maxima dosáhli Rozehnal se Zápotočným - a to pouhého bodu.

David Rozehnal (Lazio): David vyběhl v dresu Lazia až do druhého poločasu, když za něj byl střídán v 62. minutě Stefan Radu. Za jeho pobytu na hřišti se již remízový poločasový výsledek 2:2 nezměnil a i když vlastně ani moc vidět nebyl, vysloužil si lepší známku než většina jeho spoluhráčů z obrany. Konkrétně mu Datasport udělil známku 5,5.

Marek Hamšík (Neapol): Snaha slovenského reprezentanta vyzněla v Catanii do prázdna. Tentokrát svému týmu k bodům nepomohl, i tak ale patřil k tomu lepšímu, co hostující tým nabídl a v 81. minutě opustil hřiště s mírně nadprůměrnou známkou 6,5.

Tomáš Zápotočný (Udinese): Tomáš odehrál za Udinese celý zápas a byl rozhodně jednou z opor svého týmu, který si nakonec odvezl bod ze Sieny. Zápotočný byl chválen za aktivitu a zapojování se do nebezpečných kombinací. Vysloužil si uznáníhodnou známku 7.

Zdeněk Grygera (Juventus): Zdeněk Grygera si nepřipsal dobrý výkon a stejně jako jeho český kolega v dresu Juve nebyl po zápase rozhodně veselý. Každý ale z jiných důvodů. Zdeňka jistě více mrzel jeho výkon, ohodnocen známkou pět. V poločase byl vyměněn za Salihamidžiče.

Pavel Nedvěd (Juventus): To Pavel Nedvěd ani příliš prostoru pro svůj výkon nedostal. Ve 22. minutě se velmi nepříjemné srazil v hlavičkovém souboji s domácím Guanou a střet byl natolik vážný, že museli být oba okamžitě vystřídáni. Navíc oba české hráče mrzela následná těsná prohra v poměru 2:3.